Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

НОВИНИ

Про підсумки проведення обласного конкурсу з фаху домри та балалайки серед учнів – солістів шкіл естетичного виховання

25 березня 2013 - 16:24

В рамках проведення Року дитячої творчості в Україні, оголошеного Указом Президента України Віктором Федоровичем Януковичем 24 березня 2013 року на базі Енергодарської дитячої музичної школи проведено обласний конкурс з фаху домри та балалайки серед учнів – солістів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

У конкурсі брали участь 35 юних виконавців з мм. Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Гуляйпільського, Оріхівського, Пологівського районів.

Музичну майстерність виконавців оцінювало професійне журі на чолі з викладачем циклової комісії народних інструментів Запорізького музичного училища ім. П.І. Майбороди Колядюк О.В.

Володарем Гран-Прі визначено Могилко Андрія, викладач Корнєв О.В., Запорізька дитяча музична школа № 6.

Переможцями обласного конкурсу стали:

  • Геригей Максим, викладач Корнєв О.В., Запорізька дитяча школа мистецтв № 2,
  • Запниветренко Олексій, викладач Андрющенко  О.А., Запорізька дитяча музична школа № 2,
  • Берлова Дарина, викладач Макарцова О.О., Запорізька дитяча школа мистецтв № 2,
  • Котляров Владислав, викладач Дерік С.Г., Запорізька дитяча музична школа № 6,
  • Капля Олександр, викладач Дерік С.Г., Запорізька дитяча музична школа  № 6,
  • Піскун Олександр, викладач Корнєв О.В., Запорізька дитяча музична школа № 6.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, заслужений працівник культури України Конарева І.Е. вітає переможців, учасників та викладачів обласного конкурсу з фаху домри та балалайки серед учнів – солістів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Переможців обласного конкурсу нагороджено дипломами.

Читайте також

6 травня – День піхоти

6 травня в Запорізькій області – День жалоби

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 989 ударів по 51 населеному пункту Запорізької області

Підприємці Запоріжжя та області!

«Ми прагнемо формувати культуру взаємоповаги на дорозі», – Управління патрульної поліції в Запорізькій області

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на приватизаційному аукціоні

ПРЯМА ЛІНІЯ із Семікіним Михайлом Олександровичем

Зрозуміти реальні потреби агровиробників у навчанні: запорізьких фермерів запрошують взяти участь в опитуванні

Аукціони ДП "СЕТАМ". Інвеситиційний дайджест №4

Щоб лікарі залишалися поруч: понад пів мільярда гривень спрямували на підтримку медиків прифронтових регіонів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.05.2026