Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Розвиток сільського господарства та проведення земельної реформи

Про роботу підгрупи «Розвиток сільського господарства» робочої групи «Технологічна модернізація економіки і розвиток інфраструктури»

29 березня 2013 - 14:30

29.03.2013 в К-Дніпровському районі с. Заповітне ПАТ "Племзавод" Степной" проведено нараду з актуальних питань стану та перспективи розвитку галузі тваринництва в Запорізькій області.

В роботі наради взяли участь заступник голови облдержадміністрації (стажування) Грачов С.В., директор Департаменту агропромислового розвитку Тарасов В.Г., заступник директора департаменту-начальник управління Щербина Л.М., заступник начальника управління-начальник відділу організації виробництва та маркетингу продукції тваринництва Плечун В.М., керівники підприємств.

На нараді розглянуто стан справ та перспективи розвитку галузі тваринництва в Запорізькій області.

29.03.2013 в Токмацькому районі проведено круглий стіл з питань "Підведення підсумків спільної роботи громадської організації "Рада жінок-фермерів" та Українського проекту розвитку плодоовочівництва. "Плани на майбутнє".

В роботі круглого столу взяли участь заступник директора департаменту-начальник управління Ясинецький О.В., заступник начальника управління-начальник відділу  Коваль О.М., жінки-фермери.

На нараді підведенні підсумки спільної роботи та розглянуті плани на майбутнє.

13.03.2013 урочисте відкриття ХІІ спеціалізованої виставки сільськогосподарської техніки та технологій "Агротехсервіс-2013".

У відкритті виставки взяли участь директор Департаменту Тарасов В.Г., заступник директора Департаменту Поляков А.В., заступник директора департаменту-начальник управління Ясинецький О.В..

На ХІІ спеціалізованій виставці сільськогосподарської техніки та технологій "Агротехсервіс-2013" були виставлені зразки сільськогосподарської техніки, обладнання зберігання та пакування сільгосппродукції, машини та обладнання для тваринництва та птахівництва, засоби захисту рослин, добрива та інше.

Читайте також

«Друге дихання»: у Запоріжжі в День Незалежності показали документальний фільм про незламних ветеранів

Працівників ЦНАПів Запорізької області відзначили до Дня Незалежності України

«Чужого не треба. Своє не віддам»: право бути вільними ми захищаємо разом

Попри війну – з вірою у майбутнє: у Запоріжжі відзначили 35-річчя Незалежності України

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

«Молодь не чекає майбутнього – вона творить його вже сьогодні», – голова Регіонального молодіжного конгресу Аліна Рибальченко

Символ надії та боротьби: «Укрпошта» презентувала новий поштовий випуск до Дня Незалежності

«Я завжди думав, що можна зробити для України»: 100 років від дня народження Богдана Гаврилишина

Своя держава, свій вибір, своє майбутнє: Запоріжжя відзначило 35 років Незалежності України

Звернення Президента з нагоди Дня Незалежності України

Звернення Президента України з нагоди Дня Державного Прапора

За мир і пам’ять про полеглих: у День Незалежності України на Хортиці лунала молитва