Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Стартує конкурс до ювілею Махна

1 квітня 2013 - 15:45

Стартує конкурс до ювілею Махна

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації започатковано обласний конкурс літературних творів, присвячених 125-річчю з дня народження ватажка повстанського руху на півдні України в роки громадянської війни 1918-1921 років Нестора Махна.

У конкурсі можуть брати участь учнівська та студентська молодь, пересічні громадяни, літератори, представивши свої літературні твори - драматичні п’єси, нариси, замальовки, вірші, оповідання, новели, есе, твори-уславлення тощо українською або російською мовами.

Конкурс проводиться за жанрами: драматургія; проза; поезія і передбачає трьох переможців у кожній номінації. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами  I, II, III ступеня та грошовими преміями, а церемонію планується провести під час відзначення 125-ої річниці з дня народження Нестора Махна. Крім того твори переможців будуть опубліковані в українсько-російському літературно-художньому та громадсько-політичному часописі Запорізького краю «Хортиця».

Заявка-анкета та твори подаються до організатора конкурсу - Департаменту культури, туризму, національностей та релігій  обласної державної адміністрації до 15 вересня 2013 року за адресою: пр. Леніна, 164, м. Запоріжжя, 69107.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також