Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Пеклушенко: «Що ми робимо? Війни немає, а нація гине!»

8 квітня 2013 - 14:17

Олександр Пеклушенко: «Що ми робимо? Війни немає, а нація гине!»

З таким кричущим запитанням до учасників апаратної наради сьогодні звернувся голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко. Очільник області переконаний: ситуація, яка сьогодні складається в регіоні із загибеллю людей внаслідок зловживання алкоголем, є вкрай загрозливою.

- Учора православні відзначали велике християнське свято – Благовіщення. Але, на жаль, цей день нам також приніс й чимало лиха. Якщо охарактеризувати причину цих бід одним словом – це пияцтво. Шість загиблих людей за добу, і все це внаслідок зловживання алкоголем. Жінка зарізала чоловіка, син - матір, ДТП за участю п’яного водія… Війни немає, а ми стільки людей втрачаємо! – зазначив Олександр Пеклушенко.

Як підкреслив голова облдержадміністрації, сьогодні всі, – починаючи  від влади і завершуючи ЗМІ, - мають об’єднатися у боротьбі за життя людей, проти пияцтва.

- Боротьба з пияцтвом має проходити червоною ниткою, головною темою в масованій соціальній рекламі. Необхідно прибрати по-максимуму пиво з кіосків, на яке постійно наштрикається молодь. Нехай вона краще наштовхується  на  спортивні майданчики та тренажери. На це питання необхідно звернути увагу всім: держслужбовцям, правоохоронцям, громадським організаціям, - наголосив Олександр Пеклушенко, звертаюсь до всіх учасників наради із закликом до активних дій.

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Війна, кохання, вірші: ветеран Євген Сєрков – про свій бойовий шлях, творчість та плани

«Діалог влади та бізнесу»: приватизація під час війни – від викликів до можливостей

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.05.2026

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.05.2026

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1545-го дня війни

Упродовж доби окупанти завдали 858 ударів по 47 населених пунктах Запорізької області

Шкільні команди Запорізької області виборювали першість з мінігандболу

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Безперервне лікування під час війни: у Запоріжжі запрацював новий апарат для променевої терапії

До 50 тисяч доларів на проєкти для людей з інвалідністю: «Ліга сильних» запрошує громадські організації до участі в конкурсі

Запорізька область долучиться до пілотного проєкту «Мрія.Дошкілля»

«Моя сімʼя – моя ідентичність»: у Запоріжжі пройшов спортивний сімейний фестиваль