Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Боржники. Звітували Василівський, Вільнянський та Оріхівський райони

28 вересня 2005 - 11:00

В облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з контролю за забезпеченням своєчасних розрахунків перед Пенсійним фондом України та погашенням заборгованості з виплати заробітної плати.

 

 

            Відтепер на засідання робочої групи будуть запрошуватися керівники двох-трьох районів, а також керівники підприємств та організацій-боржників, що діють на їхніх територіях. Нагадаємо, що в складі робочої групи: представники Пенсійного фонду, прокуратури, податківці, статисти. Очолює її заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін. Робоча група має на меті - предметно з`ясовувати причини заборгованості та терміни погашення.

 

 

            Цього разу мова йшла про борги трьох районів: Василівського, Вільнянського та Оріхівського. Називалися невтішні цифри й факти. Наприклад, вільнянці, замість того, щоб розрахуватися з Пенсійним фондом, а мали таку можливість, натомість, вирішили готуватися до опалювального сезону. Мовляв, краще зимувати в теплі, аніж з пенсіями в холоді.

 

 

Не менш болюче питання – заробітна плата. Як з`ясувалося, на багатьох підприємствах, зокрема, і в боржників, поширилася хибна практика – звітувати про мізерні зарплати. Причому, ці суми вдвічі нижчі за прожитковий мінімум. Хотілося б вірити, що на цих підприємствах дійсно таке скрутне фінансове становище. Робоча група зобов’язала запрошених на це засідання розібратися в кожному окремому випадку і вжити відповідних заходів щодо легалізації зарплатні. Інакше це зробить прокуратура. А керівник та бухгалтер підприємства, де не захочуть відмовитися від «конвертної» практики – опиняться за гратами.

 

 

            На засіданні робочої групи порушувалися й деякі інші питання, що стосуються зволікання в погашенні боргів Василівським, Вільнянським та Оріхівським районами.

 

 

                                                                                               Прес-служба облдержадміністрації

 

 

                 

 

 

           

 

 

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)

Пропонуємо державам-партнерам визнати, що Росія повинна понести матеріальну відповідальність за скоєні нею злочини – звернення Президента України