Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Анонси

До уваги журналістів! (ОНОВЛЕНО)

10 квітня 2013 - 14:37

 

Завтра, 11 квітня, у Запоріжжі з робочою поїздкою перебуватиме голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов.

У ході робочої поїздки заплановано відвідання ряду місцевих товаровиробників, закладів торгівлі, спілкування з представниками малого та середнього бізнесу. Ключовий захід програми перебування – Форум з питань розвитку підприємництва в Запорізькій області.

Початок Форуму – о 13.00 в залі 200 облдержадміністрації. По завершенні – підхід до преси (хол, 3 поверх ОДА).

Більш докладно з програмою робочої поїздки голови Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергія Орєхова можна за телефоном 224 66 33.

Також 11 квітня об 11.00 у виставковому центрі «Козак-Палац» відбудеться урочисте відкриття ХІ міжрегіональної спеціалізованої виставки «Відпочинок. Туризм. Курорт – 2013».

З 14.20 до 17.30  журналісти запрошуються у прес-тур по основних туристичних об’єктах Запоріжжя «Від запорозьких чайок до січових літаків».

Запрошуємо до участі у заходах.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Запорізькі спортсменки вибороли «золото» на міжнародному турнірі у Німеччині

Проєкт «Академія нових можливостей для молодих підприємниць у Запоріжжі» – твій шлях до нових ідей, знань і можливостей

Впродовж доби окупанти завдали 826 ударів по 21 населеному пункту Запорізької області

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Дітей із Запорізької області запрошують на відпочинок на Львівщині

Ворожа атака по Запоріжжю: пошкоджено житлові будинки та автівки, люди не постраждали

Програма «Зимова підтримка»: грошова допомога для вразливих категорій населення

Впродовж доби окупанти завдали 750 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1352-го дня війни

Адміністративні послуги доступні кожному: у Кушугумській громаді працює мобільний ЦНАП