Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

НОВИНИ

Про проведення обласного семінару з пам’яткоохоронної роботи

26 квітня 2013 - 15:55

Про проведення обласного семінару з пам’яткоохоронної роботи

24.04.2013 у приміщенні обласного краєзнавчого музею відбувся обласний семінар з актуальних питань пам’яткоохоронної роботи.

На семінарі розглядались питання щодо інвентаризації, паспортизації пам’яток історії та культури, передачі їх на баланс, укладання охоронних договорів, моніторинг сучасного стану пам’яток археології, відображення історії махновського руху в пам’ятках Запорізького краю з нагоди 125 річчя від дня народження Н.І. Махно тощо

У заході взяли участь начальники управління культури і мистецтв, відділів культури міських рад, відділів культури і туризму райдержадміністрацій та спеціалісти з питань охорони культурної спадщини.

З нагоди Міжнародного дня пам’яток і визначних місць та Дня пам’яток історії та культури України, який відзначається 18 квітня, заступник директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Малакова К.Ф. привітала присутніх з професійним святом та кращих працівників у сфері охорони культурної спадщини нагородила почесними грамотами Департаменту.

Учасники обласного семінару відвідали нещодавно відкриту в обласному краєзнавчому музеї експозицію „Запорізький край в першій половині ХІХ ст.” та висловили подяку керівництву облдержадміністрації за увагу до питань і проблем збереження об’єктів культурної спадщини.

Читайте також

Підприємці Запоріжжя та області!

«Ми прагнемо формувати культуру взаємоповаги на дорозі», – Управління патрульної поліції в Запорізькій області

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на приватизаційному аукціоні

ПРЯМА ЛІНІЯ із Семікіним Михайлом Олександровичем

Зрозуміти реальні потреби агровиробників у навчанні: запорізьких фермерів запрошують взяти участь в опитуванні

Аукціони ДП "СЕТАМ". Інвеситиційний дайджест №4

Щоб лікарі залишалися поруч: понад пів мільярда гривень спрямували на підтримку медиків прифронтових регіонів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 843 удари по 49 населених пунктах Запорізької області

Від Львова до Франції: як запорізькі спортсмени підкорюють спортивні п’єдестали

Міни серед полів та у дворах: пильність збереже життя

Грантові програми для бізнесу: поєднання місцевих можливостей і міжнародної допомоги