Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У квітні три гуртожитки передано в комунальну власність

18 травня 2013 - 11:08

У квітні  три гуртожитки передано в комунальну власність

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області передало до комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя ще два гуртожитки, що знаходяться у м. Запоріжжя. Зокрема, мова йде про гуртожитки, що перебували на балансах ВАТ „Гама” та ВАТ „НДІ „Перетворювач”. Цьому завершальному акорду  передувала довга й копітка робота фахівців обласної державної адміністрації,  міськради  та регіонального відділення. Після проведення численних нарад та необхідних процедур рішеннями виконавчого комітету Запорізької міської ради від 26 квітня затверджено акти приймання-передачі до комунальної власності цих гуртожитків.

Крім того, у рекордно короткий термін у комунальну власність територіальної громади Августинівської сільської ради Запорізького району Запорізької області був передано гуртожиток, що перебував на балансі ПАТ „Відрадненське”. Рішенням Августинівської сільської ради від 29 квітня затверджено акт приймання-передачі гуртожитку, що знаходиться в селищі Відрадне.

Тепер мешканці цих гуртожитків мають змогу реалізувати своє законне право на приватизацію житла згідно з Законом України „Про приватизацію державного житлового фонду”.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств

Підприємці Запоріжжя і області!

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.09.2025

У Запоріжжі ветерани війни змагалися у першому обласному турнірі з шахів

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: діти з тимчасово окупованого Дніпрорудного відпочили на Київщині

Виплати на проживання для найбільш вразливих категорій ВПО продовжено ще на пів року

У центрах обслуговування клієнтів «Запоріжжяообленерго» дбають про доступність для споживачів

Впродовж доби окупанти завдали 449 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1292-го дня війни

Війна не зупинила їх: у Запоріжжі нагородили тих, хто не боїться ризикувати та розвиває регіон

Кабмін посилює підтримку аграріїв на прифронтових територіях: оптимізація грантів і нові дотації

Нові можливості для жінок у сфері логістики: стартує проєкт з підготовки та працевлаштування