Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Медичних сестер привітали з професійним святом

21 травня 2013 - 12:50

З нагоди Всесвітнього Дня медичної сестри в палаці культури «Дніпроспецсталь» відбулися урочистості, в яких взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Запорожченко. Він привітав працівників галузі з професійним святом від імені голови облдержадміністрації Олександра Пеклушенка.

- В області працює 12 тисяч медичних сестер, які щодня рятують наші життя. І щороку в цей день ми вшановуємо подвиг цих людей, який народжується у боротьбі за життя та здоров’я людини. Хочу окремо зупинитися на тому, що така самовіддана та складна робота медичної сестри є фундаментом у роботі великого колективу, який бореться за найсвятіше  – за життя людини. Внесок медичних сестер неоціненний як у воєнний, так і в мирний час, тож низький уклін цим людям, - зазначив Андрій Запорожченко.

Медичним сестрам, які зарекомендували себе як найбільш сумлінні та професійні, посадовець вручив Почесні грамоти облдержадміністрації.

Спілкуючись з журналістами, Андрій Запорожченко зазначив, що  область укомплектована медичними сестрами в середньому на 86%.

- Ми завжди кажемо, що кадри вирішують все, і це дійсно так, особливо в медичній галузі, адже від роботи медичної сестри також серйозно залежить здоров’я та життя людини. В області є невеликий дефіцит середнього медичного персоналу, особливо це стосується первинної медичної допомоги та фельдшерських акушерських пунктів. Але медичні училища області дозволяють нам з упевненістю дивитися в майбутнє, адже там якість підготовки фахівців достатньо висока, - зазначив Андрій Запорожченко.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Запоріжжя у вишиванках: як в області відзначили Міжнародний день вишиванки

Від планування вагітності до пологів: на базі перинатального центру в Запоріжжі відкрилося відділення репродуктології

«Наші сім'ї – наша сила»: в запорізькій школі-інтернаті «Орієнтир» відзначили Міжнародний день сім’ї

Перша з 2021 року трійня в Запорізькій області: трьох хлопчиків та їхню маму вже виписали з пологового будинку

Соціальна стипендія – щомісячна підтримка студентів від держави

Із родини починаються незабутні історії

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 500 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1176-го дня війни

В Запоріжжі продовжується модернізація закладів профтехосвіти

«Смачно та здорово!»: в Запоріжжі відбувся конкурс кухарів шкільних їдалень

Оцінка якості повітря за допомогою супутникових даних: Україна переймає досвід Фінляндії