Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Рахункова палата України не виявила нецільового використання коштів державного фонду регіонального розвитку в Запорізькій області

22 травня 2013 - 12:05

Рахункова палата України не виявила нецільового використання коштів державного фонду регіонального розвитку в Запорізькій області

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Ємельяненко взяв участь у засіданні колегії Рахункової палати України, яке відбулося вчора, 21 травня, у м.Київ.

Під час засідання колегії розглядалися підсумки перевірки використання коштів державного фонду регіонального розвитку, виділених регіонам України, в тому числі – Запорізькій області.

За минулий рік областю було освоєно 21,4 млн. грн. коштів державного фонду регіонального розвитку. Вони були витрачені на проведення робіт на об’єктах як у обласному центрі, так і в районах області. Це будівництво поліклініки в смт Кушугум, реконструкція харчового блоку в обласній клінічній лікарні, реконструкція обласного протитуберкульозного диспансеру, реконструкція газових та водопровідних мереж у районах області тощо.

Як повідомив Віктор Ємельяненко, Рахункова палата України не виявила в Запорізькій області нецільового використання коштів державного фонду регіонального розвитку.

- Кошти державного фонду регіонального розвитку виділяються, перш за все, на об’єкти з високим рівнем готовності, щоб їх якнайскоріше можна було здати в експлуатацію. Це є один з головних критеріїв, за яким затверджуються об’єкти на фінансування за кошти фонду, - повідомив Віктор Ємельяненко.

Наразі обласна влада чекає на рішення Рахункової палати України, в якому буде надано рекомендації та зауваження. Вони носять процедурний характер та будуть реалізовані в найкоротші строки.

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко доручив за підсумками засідання колегії Рахункової палати України провести нараду щодо ефективного використання державних ресурсів, які виділяються Запорізькій області.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Війна не зупинила їх: у Запоріжжі нагородили тих, хто не боїться ризикувати та розвиває регіон

Кабмін посилює підтримку аграріїв на прифронтових територіях: оптимізація грантів і нові дотації

Нові можливості для жінок у сфері логістики: стартує проєкт з підготовки та працевлаштування

Чергова підступна російська атака на Запоріжжя: 17 людей поранено, десятки будинків пошкоджено

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1291-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 522 удари по 17 населених пунктах Запорізької області

«Готуємо нових переможців»: в оновленій Запорізькій обласній ШВСМ уже третій місяць тривають заняття з різних видів спорту

Ефективна комунікація у воєнний час: у Запоріжжі провели семінар для фахівців, що працюють зі зверненнями громадян

До 50 мільйонів гривень на відбудову: громади можуть отримати фінансування проєктів з відновлення від Державного фонду регіонального розвитку

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 476 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області