Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Президент проводить засідання Комітету з економічних реформ

11 червня 2013 - 15:46

Президент проводить засідання Комітету з економічних реформ

Під головуванням Президента України Віктора Януковича триває чергове засідання Комітету з економічних реформ. У його роботі бере участь голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

Темою обговорення є стан виконання пріоритетних завдань модернізації соціальної сфери та соціальних ініціатив Президента України.

Як зазначив Глава держави у вступному слові, на засіданні будуть розглянуті питання якості життя людей, соціальної та медичної сфери. «Соціальний вимір є пріоритетом державної політики України», - сказав Віктор Янукович.

Він наголосив, що за останні роки Україна досягла певних позитивних зрушень, але їх, на переконання Глави держави, поки що замало. «Нам ні в якому разі не можна зупинятись. Незважаючи на те, що вирує криза в світі, незважаючи на те, що вона суттєво зачепила Україну, але шлях, який ми обрали, він незмінний», - сказав Президент.

На засіданні Комітету буде розглянуто стан виконання завдань Національного плану дій на 2013 рік, зокрема щодо реформування медичної сфери, стан реалізації соціальних ініціатив, упровадження нових інструментів стимулювання зайнятості, результати роботи інституту соціальних працівників.

Також під час засідання будуть обговорені результати модернізації системи охорони здоров’я в пілотних та непілотних регіонах і впровадження проекту з відшкодування частини вартості ліків для хворих на гіпертонію.

 

За матеріалами прес-служби Президента України

Читайте також

У Запоріжжі відбувся ярмарок вакансій для ВПО

«Евакуація кожної людини – це щоденний подвиг тих людей, які її проводять»: поліцейські – про допомогу жителям прифронтових територій

Тепло, світло і безпека: запорізькі заклади освіти готові до зими та можливих блекаутів

Впродовж доби окупанти завдали 627 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.10.2025

Сучасний, енергоефективний, безбар’єрний: реконструкція травматологічного корпусу міської лікарні екстреної та швидкої допомоги – на фінішній прямій

Запорізька область повністю готова до початку опалювального сезону

Нашого цвіту – по всьому світу: вчителька з Енергодара навчає українських дітей в Німеччині

10 років сили та любові до людей: Хортицька національна академія відзначила ювілей

Запорізький кікбоксер Володимир Семикін – дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу

Спільна пам’ять – спільна боротьба: Роздольська та Шумська громади скріпили партнерство

Запоріжців запрошують до участі у Всеукраїнському тестуванні з фінансової грамотності