Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508

Новини

Запорізькі легкоатлетки - золоті призери чемпіонату Європи

12 липня 2013 - 13:20

Запорізькі легкоатлетки  - золоті призери  чемпіонату Європи

За підсумками чемпіонату Європи з легкої атлетики, який відбувся у Великобританії, запорізькі спортсменки Олеся Повх та Марія Ремень здобули золото за перемогу  на 100 та 200-метрівці і в естафеті 4Х100.

Після успішного виступу на торішніх Олімпійських іграх у Лондоні вихованки запорізького СК «Металург» Марія Ремень та Олеся Повх відзначились у командному чемпіонаті Європи, що проходив у англійському Гейтсхеді. Вперше запорізьким легкоатлеткам вдалося вибороти золоті медалі в усіх дисциплінах, де вони виступали. Олеся Повх дійшла до  фіналу 100-метрівки з результатом 11.51сек,  а Марія Ремень виграла забіг на  200 м  з показником 22.80 сек. Для Ремінь це третя поспіль перемога на дистанції 200 м на чемпіонатах Європи.  Повх  піднялася на найвищий щабель п'єдесталу за виступ на 100-метрівці вперше, до цього легкоатлетка двічі ставала володаркою срібних нагород чемпіонатів Старого світу.

Ще одну золоту медаль вихованки Костянтина та Михайла Рураків здобули в естафеті 4Х100. Команда у складі Олесі Повх, Марії Ремінь, Вікторії П'ятаченко та Наталії Погребняк виграла естафету з кращим результатом сезону в Європі - 42.62 сек. При цьому для запорізьких спринтерок це вже третє «золото» чемпіонатів Європи в естафетному бігу.

У командному ж заліку українська збірна посіла шосте місце, набравши 291.5 очок.

Управління у справах преси та інформації

Запорізька область визначила переможців обласного етапу баскетбольного турніру проєкту «Пліч-о-пліч»

Я вважаю, що кожен чоловік може себе знайти в Збройних Силах, – майбутній військовослужбовець

Будівництво підземної школи в Біленьківській громаді Запорізького району дозволить забезпечити офлайн-навчанням усіх учнів громади

Як ветеранам і цивільним порозумітися: новий інформаційний проєкт