Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Історико-культурний комплекс «Етносело» запрошує туристів

24 вересня 2013 - 13:56

Історико-культурний комплекс  «Етносело» запрошує туристів

Шостий рік поспіль у області тривають роботи з реалізації інвестиційного проекту щодо створення історико-культурного комплексу «Етносело» у Вільнянському районі.

Проект реалізується за підтримки обласної державної адміністрації у чотирьох основних напрямках: відновлення двох ставків та створення рекреаційної зони; створення парку історичних та етнічних періодів, благоустрій території етносела, а також проведення майстер-класів.

Незважаючи на те, що реалізація проекту ще не завершилась, він уже користується популярністю серед  туристів. Зокрема, у минулі вихідні, коли район відзначав 70-річчя визволення, історико-культурноий комплекс відвідало близько 150 представників національно-культурних товариств, ветеранів, громадськості. Для туристів провели майстер-класи з виготовлення самана (цегли) та матів з очерету.

Також у ці дні на території комплексу з’явилась невеличка алея, яку висадили самі відвідувачі.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Зруйноване – відновлюємо, критичне – захищаємо: делегація Агентства відновлення – в Запоріжжі

«Ми хочемо повертатися в Запоріжжя знову і знову з ще більшою підтримкою», – Координатор системи ООН та Гуманітарний координатор в Україні Матіас Шмале

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

В Запорізькій області стартував проєкт міжнародної організації Corus International

Мандрівка Європою у «підземній» школі: як у запорізькій гімназії минув тематичний тиждень до Дня Європи

Від Магдебурга до Запоріжжя: як німецькі партнери допомагають прифронтовому регіону

У Запоріжжі вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 917 ударів по 48 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1534-го дня війни

«Ми продовжуємо працювати в цілодобовому режимі – обов’язково всім повернемо світло», – АТ «Запоріжжяобленерго»