Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Власники земельних паїв області отримали 337,97 млн. грн. орендної плати

4 жовтня 2013 - 09:32

Власники земельних паїв області отримали 337,97 млн. грн. орендної плати

Станом на сьогодні в області орендарі виплатили власникам земельних паїв 337,97 млн. грн., що складає 58,6% від суми виплат згідно з укладеними договорами оренди. Загальна площа земель, переданих в оренду, становить 1,19 тис. гектарів сільськогосподарських угідь регіону.

Про це повідомили в Головному управлінні Держземагентства в Запорізькій області.

На сьогодні громадянами-власниками земельних паїв укладено 177,9 тис. договорів оренди земельних ділянок та земельних часток (паїв). Із загальної кількості оформлених договорів 88,82 тис. – з селянами-пенсіонерами на суму 265,71 млн. гривень.

Із загальної кількості оформлених договорів 6,5 тис. (3,6%) укладені з відсотком орендної до 1,5%, 18,8 тис. договорів (10,6%) – з відсотком орендної плати від 1,5 до 3% та 152,6 тис. договорів (85,8%) – з відсотком орендної плати від 3% і більше.

Внаслідок збільшення кількості договорів оренди з відсотком орендної плати від 3% і більше плата за використання одного гектара сільгоспугідь зросла в порівнянні з початком року на 10% і зараз у середньому по області становить 474,9 грн./га. Найбільший її розмір у Токмацькому районі – 919,5 грн./га, Вільнянському – 782,9 грн./га та Михайлівському районі – 726,7 грн./га.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Від сучасних розробок до планів у сфері ШІ: науковці ЗНУ відзначили День науки

Запоріжжя та Львівщина обмінюються досвідом задля розвитку ЦНАПів

«Всеукраїнські шкільні ліги»: в Запоріжжі визначили переможців обласного етапу з баскетболу, черліденгу та футзалу

Майбутнє української нації: 40 нових учасників посвятили до юнацького руху «Байда»

Впродовж доби окупанти завдали 434 удари по 15 населених пунктах Запорізької області.

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.05.2025

На Запоріжжі фестиваль «Поетичний травень» став святом творчості та підтримки військових

В Запоріжжі відзначили кращих медсестер та сімейних лікарів

Приватизація та оренда майна в умовах війни: як перетворити виклики на можливості

Приватизація та оренда майна в умовах війни: як перетворити виклики на можливості

Відновлення та спілкування: ветерани у Запоріжжі можуть безоплатно відвідувати тренування з настільного тенісу

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»: у Запоріжжі відбувся День спільнодії