Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Війна очима дітей

7 жовтня 2013 - 16:15

Війна очима дітей

У Запорізькому краєзнавчому музеї відкрилася пересувна виставка дитячого малюнка «Як тяжко пережити цю війну». Одним із перших відвідувачів виставки став заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гамов.

На виставці представлено 35 стендів з малюнками дітей з усієї України. Тематика робіт - доля радянських військовополонених, в'язнів концтаборів та гетто.

Конкурс малюнка був проведений міжнародною громадською організацією «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність». Організація отримала майже 500 робіт від українських школярів. Компетентне журі відібрало найкращі, які й увійшли до експозиції пересувної виставки.

Серед творчих робіт можна побачити і малюнки запорізьких школярів: Оксани Плетень (м. Запоріжжя), Анатолія Будака та Анни Тукмачової (м. Токмак), Олени Кошевої (м. Єнергодар), а також  учнів із Запорізького, Гуляйпільського, Мелітопольського, Василівського та Приморського районів  та м. Пологи.

Також на виставці представлені оформлені розповіді очевидців – жертв нацистського переслідування, які записані у жанрі інтерв’ю, автобіографічних спогадів, ессе тощо.

Виставка працюватиме щодня, крім неділі та понеділка, до 30 жовтня.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Підприємці Запоріжжя та області!

Без черг і кабінетів: подати заяву на засоби реабілітації тепер можна онлайн

В Запоріжжі триває ліквідація наслідків після підступної нічної атаки ворога

У Запоріжжі СБУ ліквідувала чергову схему втечі «ухилянтів» за кордон

«Поранення – це травми, і я вмію з ними працювати», – тренер з тхеквондо готовий допомогти ветеранам відновитися за допомогою спорту

Загалом упродовж доби окупанти завдали 403 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1223-го дня війни

Події червня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Підземна школа – безпечна, спортивний майданчик – будується

Почути голос релокованих громад: в Запоріжжі відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Запорізької області

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала агентка фсб, яка коригувала удари ворога по Запоріжжю

З Чехії до України – з любов’ю: в кожного маленького українця має бути щасливе дитинство