Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Міст через Дніпро - об'єкт номер один в Україні - Олександр Пеклушенко

13 жовтня 2013 - 15:56

І за обсягами фінансування, і за технологіями мостові переходи, що зводяться в Запоріжжі - об'єкт номер один в Україні. В цьому не може бути сумнівів, упевнений голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко. Незважаючи на вихідний день керівник регіону відправився перевірити хід будівництва споруди № 10. Разом з представниками Служби автомобільних доріг у Запорізькій області керівник регіону піднявся на пілон - центральний об'єкт майбутнього мосту. На ньому закріплять ванти, які й будуть утримувати безпосередньо перехід. Наразі будівельники забетонували пілон на рівні 148,3 метра. Всього висота конструкції 166 метрів. Саме тут ведеться основна частина робіт при будівництві мостів. Всього на об'єктах працюють 270 будівельників 8 підрядних організацій. Робота не зупиняється ні на один день.

- Якщо враховувати ту фінансову ситуацію, яка сьогодні склалася в світі і в нашій країні, то за п'ятибальною системою, я оцінюю будівництво на шість. Держава робить всеможливе, щоб це будівництво отримувало фінансування. Ми знаходимося на позначці 148 метрів. Нам залишилося пройти ще 17 м. Ми знаємо, що нас чекають труднощі, особливо це стосується погоди, але впевнений, що в лютому останній куб бетону буде закладений. Дуже задоволений роботою мостобудівників, - зазначив керівник облдержадміністрації.

Головне завдання обласної влади - забезпечити стабільне фінансування об'єкта, додає Олександр Пеклушенко. Крім того, важливе питання монтаж переходів, для цього потрібен надпотужний кран, такий, наприклад, як кран «Захарій». Всі ці теми Олександр Пеклушенко має намір обговорити під час найближчої зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем.

- Вирішити всі ці проблеми можна тільки за допомогою Президента. Він постійно стежить за цим об'єктом, він приділяє максимум уваги. Скажу, що мостові переходи через Дніпро - це в Україні об'єкт № 1 і за обсягами фінансування, і за технологією. Найближчим часом, планую зустрітися з Віктором Януковичем і маю намір чітко розкласти всю ситуацію. Буду просити підтримки Президента, як у стратегічному плані, зокрема щодо будівництва крана, так і у фінансовому. Впевнений, що Президент відгукнеться на наші прохання. Нам потрібно чітко зафіксувати завдання і цілі - у лютому закінчити всі залізобетонні роботи і не перериваючись ні на один день продовжувати далі. Ми докладемо максимум зусиль, аби в 2014 році міст Запоріжжя став пусковим. Запорожці оцінять роботу всіх причетних до цього, - підсумував Олександр Пеклушенко.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Як отримати компенсацію за товари, придбані для ветеранського бізнесу

8 серпня – День утворення Петро-Михайлівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 0808.2026

Один сигнал – спільна дія: у Запорізькій області вдосконалюють механізм захисту дітей

Упродовж доби окупанти завдали 978 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ