Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Об’єднання технічного університету та інженерної академії відбудеться тільки за умови підтримки колективами

22 жовтня 2013 - 12:06

Об’єднання технічного університету та інженерної академії відбудеться тільки за умови підтримки колективами

Голова обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко провів зустріч з ректором Запорізького національного технічного університету Сергієм Бєліковим та в.о. ректора Запорізької державної інженерної академії Євгеном Швецем. Учасники зустрічі обговорили можливості об’єднання двох вищих навчальних закладів.

Як поінформували очільника регіону керівники університету та академії, наразі проводиться роз’яснювальна робота у колективах, вивчається потенціал деканатів, напрацьовується нова управлінська структура  у разі об’єднання.

Коментуючи цю ситуацію,  Олександр Пеклушенко відзначив, що рішення про об’єднання двох навчальних закладів може бути прийнято тільки після врегулювання всіх формальних питань та за умови підтримки таких дій колективами.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Делегація Українського Червоного Хреста – з робочою поїздкою в Запорізькій області

Повернути людям домівки: у Запоріжжі відновлюють будинок на вулиці Дмитра Вишневецького

Понад 94 % задоволених клієнтів, але бракує рук: як ЦНАПи Запорізької області працюють в умовах війни

Запорізькі комунальники опановують такмед

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Підрозділ ГУР МО «Стугна» запрошує до своїх лав тих, хто хоче не просто бути в строю, а бути корисним і важливим

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ ДП “СЕТАМ”

Інструкції з безпеки для жителів Криму від Центру стратегічних комунікацій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1041 удар по 66 населених пунктах Запорізької області

Стартувала реєстрація на третій сезон освітньо-грантової програми «Траєкторія» для ветеранського бізнесу