Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Вирішення проблем села

18 січня 2006 - 14:00

 

           В КДЦ «Байда» продовжилося обговорення Програми «Стратегія розвитку України» політичної партії «Народний Союз «Наша Україна». Темою нинішнього «круглого столу» стала «Аграрна політика: необхідність змін», який відбувся за участі керівника селянського проекту партії Василя Магаса, а також керівників сільських господарств, фермерських господарств, представників місцевих органів влади тощо.

 

            Характеризуючи нинішню ситуацію на селі, Василь Магас озвучив становище  в сільському господарстві – це й втрачені ринки збуту продукції, які були напрацьовані за часів СРСР, технічний знос засобів виробництва до 90 відсотків, складна соціально-демографічна ситуація на селі (в 2,7 рази зріс рівень скорочення природного приросту сільського населення в порівнянні з 1990 роком). Основною причиною такого стану  є відсутність виваженої державної політики щодо розвитку аграрного сектору країни.

 

Як наголосив Василь Магас, «Народний Союз «Наша Україна» розглядає проблеми аграрного виробництва в контексті розвитку села в цілому, пропонуючи десять кроків реформування, які передбачають ефективне та бережливе використання основного багатства країни – землі.

 

Запропонована тема стала предметом жвавої дискусії для учасників «круглого столу». Присутні висловлювали свою точку зору щодо питання власності на землю, змінення системи оподаткування сільськогосподарського виробника, політики його дотування державою, формування та підтримку сільських комунгоспів на належному рівні.

 

Учасники наголосили на необхідності конкретизації положень Програми, так як саме з цим документом Партія Ющенка піде на парламентські вибори 2006 року. Також прозвучала ідея створювати в цьому руслі й регіональні програми розвитку села.

Прес-служба облдержадміністрації

 

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 362 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему