Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Вирішення проблем села

18 січня 2006 - 14:00

 

           В КДЦ «Байда» продовжилося обговорення Програми «Стратегія розвитку України» політичної партії «Народний Союз «Наша Україна». Темою нинішнього «круглого столу» стала «Аграрна політика: необхідність змін», який відбувся за участі керівника селянського проекту партії Василя Магаса, а також керівників сільських господарств, фермерських господарств, представників місцевих органів влади тощо.

 

            Характеризуючи нинішню ситуацію на селі, Василь Магас озвучив становище  в сільському господарстві – це й втрачені ринки збуту продукції, які були напрацьовані за часів СРСР, технічний знос засобів виробництва до 90 відсотків, складна соціально-демографічна ситуація на селі (в 2,7 рази зріс рівень скорочення природного приросту сільського населення в порівнянні з 1990 роком). Основною причиною такого стану  є відсутність виваженої державної політики щодо розвитку аграрного сектору країни.

 

Як наголосив Василь Магас, «Народний Союз «Наша Україна» розглядає проблеми аграрного виробництва в контексті розвитку села в цілому, пропонуючи десять кроків реформування, які передбачають ефективне та бережливе використання основного багатства країни – землі.

 

Запропонована тема стала предметом жвавої дискусії для учасників «круглого столу». Присутні висловлювали свою точку зору щодо питання власності на землю, змінення системи оподаткування сільськогосподарського виробника, політики його дотування державою, формування та підтримку сільських комунгоспів на належному рівні.

 

Учасники наголосили на необхідності конкретизації положень Програми, так як саме з цим документом Партія Ющенка піде на парламентські вибори 2006 року. Також прозвучала ідея створювати в цьому руслі й регіональні програми розвитку села.

Прес-служба облдержадміністрації

 

Читайте також

Балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

Юрій Малашко: “Боремося за свободу наших оборонців”

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни