"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Взаємодія обласної влади та громадськості має стати більш ефективною

12 листопада 2013 - 11:59

Громадська рада при облдержадміністрації налічує 50 членів, всі вони – представники серйозних та потужних громадських організацій області. Про її роботу та співпрацю з обласною владою журналістів поінформував голова Громадської ради при ОДА Олександр Бабич під час брифінгу.

- Сьогодні рівно 222 дні, як мене було обрано на посаду голови Громадської ради при облдержадміністрації. За цей час зроблено багато, і головне – налагоджено тісну співпрацю з обласною виконавчою владою. Президент України Віктор Янукович поставив перед владою конкретне завдання щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики, і я можу впевнено сказати, що в Запорізькій області це завдання виконується, - зазначив Олександр Бабич.

Голова Громадської ради наголосив, що цей орган є інструментом, створеним із метою продовження та посилення реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

- Зараз в країні непростий період – час реформ. І наше завдання, як дорадчого органу облдержадміністрації, тримати на контролі стан реалізації соціальних ініціатив Президента України, слідкувати за зрозумілістю та прозорістю роботи, яка виконується в цьому напрямку. Влада роз’яснює хід реалізації реформ нам, ми – членам своїх організацій, вони – іншим людям. Ми збираємо та опрацьовуємо інформацію, доносимо її до людей і навпаки, коли це необхідно – передаємо владі необхідну інформацію, - зазначив Олександр Бабич.

За його словами, до складу Громадської ради входять громадські організації різних профілів: ветеранські, спортивні, козацькі, охоронні організації,  національно-культурні товариства тощо.

- Наразі в нас налічується вісім комітетів Громадської ради при ОДА. Нажаль, я не можу сказати, що всі вони працюють на належному рівні, але їх робота удосконалюється, члени ради активізуються, і наразі ми бачимо реальний прогрес: більше половини з них демонструють реальні результати, - зазначив Олександр Бабич.

Він відзначив, що за якістю роботи до трійки кращих входять комітет з питань козацтва, культури, туризму, збереження та розвитку національних традицій, комітет з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, пенсіонерів, ветеранів та інвалідів та комітет з питань праці, промислової політики та розвитку підприємництва.

Також Олександр Бабич повідомив, що Громадської радою направлено лист до Кабінету Міністрів України щодо необхідності розширення повноважень Громадських рад при органах влади, зокрема, щодо необхідності проведення громадських слухань напередодні прийняття тих чи інших програм органами влади.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів