Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Анонси

До уваги ЗМІ !

10 вересня 2007 - 17:39

З 15 по 16 вересня поточного року відбудеться черговий візит до Запорізької області офіційної делегації м. Чунцін Китайської Народної Республіки на чолі з віце-губернатором Народного Уряду м. Чунцін паном У Дзянуном.

Програмою перебування заплановано зустріч офіційної делегації м. Чунцін з керівництвом Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради.

Захід відбудеться 15 вересня 2007 року з 9:30 до 11:00 у залі засідань № 300-овальна облради.

 

Запрошуємо взяти участь.

 

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також

Крим: 12 років спротиву

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1463-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.02.2026

Загалом впродовж доби окупанти завдали 720 ударів по 31 населеному пункту Запорізької області

60 хвилин бігу заради пам’яті: у Запоріжжі відкрито реєстрацію на всеукраїнський забіг

«Українці потребують більшої підтримки, щоб подолати виклики, які виникли через війну»: делегації Конгресу США та УВКБ ООН відвідали Запорізьку область

Два мільйони гривень на енергонезалежність: запорізькі підприємці можуть повернути частину витрат на генератори та СЕС

Від генераторів до пального: запорізькі ФОПи можуть отримати до 15 тисяч гривень на безповоротній основі

ЗВІТ НАЧАЛЬНИКА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІВАНА ФЕДОРОВА ЗА 2 РОКИ РОБОТИ (2024 - 2026 РОКИ)

Останній Прометей Донбасу: кінопоказ фільму у Запоріжжі

Нова категорія в Реєстрі збитків: «Вимушене переміщення за кордон»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.02.2026