Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Пеклушенко поділився з новомиколаївськими учнями формулою успіху

29 листопада 2013 - 15:35

Перебуваючи з робочою поїздкою в Новомиколаївському районі, голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко відвідав спеціальну загальноосвітню школу-інтернат «Паросток». Діти зустріли керівника області концертом. Під час виступу музичного колективу Олександр Пеклушенко піднявся на сцену та підіграв ударнику.

Рісля клнцерту він звернувся до педагогічного колективу та учнів: «Я успішна людина, яка має родину, роботу та друзів. Дозвольте поділитися простою формулою успіху: хто мріє – той досягає мети. Але за умови, що він щодня працює над собою».

Очільник регіону подякував за працю директору школи-інтернату Володимиру Польському, який вже 27 років керує цим навчальним закладом. За його словами, Володимир Анатолійович живе роботою та проблемами дітей. Також голова облдержадміністрації поцікавився, що потрібно школі, і почув у відповідь побажання: нові барабани та проектор. Крім того, пообіцяв, що за підтримки Міністерства освіти допоможе навчальному закладу отримати новий комп’ютерний клас. А напередодні новорічних  свят вихованці «Паростка» отримають подарунок особисто від голови облдержадміністрації - поїздку в цирк та відвідання Макдональдса.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 0808.2026

Один сигнал – спільна дія: у Запорізькій області вдосконалюють механізм захисту дітей

Упродовж доби окупанти завдали 978 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Гаряча лінія Омбудсмана України Дмитра Лубінця: 1678

Діалог влади та бізнесу: запорізькі підприємці навчалися, як перетворити «Я подумаю» на «Я беру»