Новини

Євген Червоненко зустрівся з представниками ОБСЄ

8 лютого 2006 - 17:08

Сьогодні о 14.50 голова Запорізької обласної державної адміністрації Євген Червоненко провів зустріч зі спостерігачами місії ОБСЄ в Україні Франціскою Бест і Розмарі Кернз.

Бесіда пройшла у теплій і товариській атмосфері, чому сприяло спілкування без перекладача ( керівник області вільно володіє англійською мовою).

Головним враженням зарубіжних гостей від побаченого впродовж тижня у Запоріжжі ( пані Бест у нашому місті вдруге, перший раз була під час виборів Президента України у 2004 році) було те, що люди стали більш вільними.

Водночас зарубіжні спостерігачі відзначили ряд проблем пов ' язаних з новим виборчим законодавством, що ускладнює роботу територіальних комісій.

Керівник області поінформував представників ОБСЄ про заходи облдержадміністрації, спрямовані на забезпечення безумовного виконання передвиборчого законодавства, а також зазначив, що у жодному разі не нав'язує виборцям своїх політичних поглядів.

„Я підтримаю всі партії і блоки, які готові консолідувати свої зусилля на користь України і нашого регіону,” – підкреслив Євген Червоненко.

Наступна зустріч з представниками ОБСЄ відбудеться по закінченню їх місії у Запоріжжі.

Читайте також