"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Відшукуються шляхи відновлення роботи аеропорту в Бердянську

5 грудня 2013 - 13:33

В обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови ОДА Петра Гончарука відбулася нарада з питань відновлення діяльності Бердянського аеропорту. Учасники заходу – представники виконавчого комітету Бердянської міської ради, керуючий санацією ДП «Аеропорт Бердянськ», регіонального відділення фонду державного майна України по Запорізькій області, Головних управлінь юстиції, Міндоходів та Пенсійного фонду в Запорізькій області.

Аеропорт уже тривалий час не здійснює прямої авіаційної діяльності. На сьогодні підприємство перебуває в процедурі банкрутства. Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.11.2007 № 955-р цілісний майновий комплекс державного підприємства передано у власність територіальної громади м. Бердянськ. Проте, як повідомив керуючий санацією Олександр Сізов, процедура була проведена з рядом порушень чинного законодавства.

У зв’язку з цим учасники наради обговорили шляхи, які дозволять урегулювати законодавчі колізії та відновити роботу аеропорту. Зокрема, розглядалися два варіанти - ліквідація державного підприємства «Аеропорт Бердянськ» або повернення цілісного майнового комплексу з комунальної до державної власності.

За результатами наради Петро Гончарук доручив виконавчому комітету Бердянської міської ради опрацювати питання щодо передачі цілісного майнового комплексу державного підприємства «Аеропорт Бердянськ» з комунальної до державної власності. Керуючий санацією найближчим часом має звернутися до Запорізької транспортної прокуратури з метою вирішення питання повернення комплексу в судовому порядку.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів