Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

До уваги зацікавлених осіб!

19 грудня 2013 - 13:18

Проект Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та Агенства ООН з Промислового Розвитку (ЮНІДО) – «Підвищення енергоефективності та просування відновлювальних джерел енергії в агрохарчовій галузі та інших малих і середніх підприємствах (МСП) в Україні» проводить обговорення розроблених експертами проектів «Секторальних планів дій з підвищення рівня енергоефективності в секторах агропромислового комплексу України».

Участь в обговоренні надасть можливість фахівцям ознайомитись з перспективними шляхами підвищення рівня енергоефективності в агрохарчовій галузі, та надати свої зауваження та пропозиції.

Обговорення відбудеться 25 грудня 2013 року о 10 00 в приміщенні секційного конференц-залу НАН України за адресою: Київ, вул. Воодимирська, 55. 

Читайте також

Безпечно та затишно: дитячий садочок у Запоріжжі знову наповнився дитячим сміхом

Веселі вихідні: майже 1000 дітей пільгових категорій змогли відвідати вистави Запорізького цирку

Підприємці Запоріжжя та області!

Музика без бар’єрів: у Запорізькій обласній філармонії дбають про доступність для всіх

Оренда у Запоріжжі: частину нежитлових приміщень загальною площею 486,4 кв. м виставили на онлайн-аукціон

Медичні послуги – поруч із домом: виїзні сесії до громад Запорізької області

Діти з Матвіївської громади відпочили на Тернопільщині

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.10.2025

«Діалог влади та бізнесу»: можливості для експортерів

Упродовж доби окупанти завдали 595 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Розвиток сучасних освітніх технологій: в Україні стартувало масштабне опитування для учасників освітнього процесу

В2В-зустрічі для українських енергетичних компаній з італійськими партнерами