Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Формується збірна команда Запорізької області на чемпіонат України з ушу

14 січня 2014 - 09:22

Завершився чемпіонат Запорізької області з ушу (таолу), який проходив у спортивному залі «Запоріжцивільпроект». У змаганнях взяли участь понад 130 вихованців різних спортивних гуртків та секцій із Запоріжжя та Бердянська. Учасників чемпіонату привітав заступник начальника управління у справах молоді, фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації Едуард Багіров.

Молодь продемонструвала вміння в спортивних та традиційних видах боротьби. Для багатьох спортсменів ці змагання стали одним з важливих етапів, адже за результатами тритижневого чемпіонату буде створена збірна команда Запорізького краю, яка виступатиме на чемпіонаті України з ушу (таолу), який проходитиме з 7 по 9 лютого 2014 року в м. Бровари Київської області.

Високий рівень підготовки продемонстрували Іван Іващенко, Олексій Тищенко, Олексій Таран, Антон Данильченко, Олександр Тютюнник, Микита Хромов, Олександр Шевченко, Владислав Махмутов, Данило Котляр та Олег Толстов.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

У Запоріжжі привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Впродовж доби окупанти завдали 651 удар по 17 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.11.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1354-го дня війни

Більше підтримки для родин: ухвалено закон про підвищення виплат сім’ям з дітьми

«Кожне покоління лишає слід. Освіта визначає який» – глобальна ініціатива П’ятого Саміту перших леді та джентльменів

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Запорізькі спортсменки вибороли «золото» на міжнародному турнірі у Німеччині

Проєкт «Академія нових можливостей для молодих підприємниць у Запоріжжі» – твій шлях до нових ідей, знань і можливостей

Впродовж доби окупанти завдали 826 ударів по 21 населеному пункту Запорізької області

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців