Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Президент обговорив з Прем’єр-міністром та Першим віце-прем’єром питання підготовки бюджетів регіонів

21 січня 2014 - 16:07

Президент обговорив з Прем’єр-міністром та Першим віце-прем’єром питання підготовки бюджетів регіонів

Президент України Віктор Янукович обговорив з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим та Першим віце-прем’єр-міністром Сергієм Арбузовим питання підготовки бюджетів регіонів на 2014 рік з урахуванням економічних особливостей кожної області.

«Я хотів би запитати, яка проведена робота щодо підготовки бюджетів регіонів. Безумовно, Миколо Яновичу, мене цікавить питання в цілому соціально-економічного розвитку 2014 року», - сказав Глава держави на початку зустрічі.

За словами Президента, важливим є прозоре прийняття бюджетів регіонів, які повинні бути спрямовані на соціально-економічний розвиток та розвиток інфраструктури. «Ми з вами добре знаємо ці особливості - яка структура економіки в кожному регіоні і які є пріоритети», - сказав Віктор Янукович.

Глава держави наголосив, що Україні потрібна ефективна економіка. «Ми реально повинні бачити поліпшення соціальних умов для людей і, безумовно, якості життя», - сказав Президент.

Він зазначив, що найближчим часом буде проведено нараду з широким колом фахівців з цього питання. «Але зараз, попередньо, я хотів би, щоб ви мене проінформували і я зрозумів, на які параметри ми виходимо в кожному регіоні, за яким принципом ми будемо приймати програму. У прийнятті програм деяких регіонів я обов'язково візьму участь. Я хочу подивитись, як ви будете до цього підходити, які будуть застосовані принципи», - сказав Глава держави.

 

Підготовлено за матеріалами прес-служби Президента 

Читайте також

Пам’ять – в кожному подиху вітру: в День Конституції в Запоріжжі вшанували загиблих Захисників та Захисниць України

На шляху до спортивної вершини: Кушугумська громада вболіває за талановиту боксерку

Символи стійкості: у Запоріжжі вручили державні нагороди до Дня Конституції

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 28.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 459 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1220-го дня війни

Платформа «Діалог влади та бізнесу» у Запоріжжі: кластери – шлях до економічного зростання

«Життя – це боротьба, а боротьба – це шлях до себе»: ветеранів та їхні родини запрошують на безоплатні тренування з вільної боротьби

Як діяти під час стресу, надзвичайної ситуації чи тривоги: у Запоріжжі обговорили психологічну готовність громад

«Добре, що до нас прислухалися і зробили так, як ми хотіли», – мешканці пошкодженого ворогом будинку обживаються у відремонтованих оселях

Як отримати асистента для дитини з особливими потребами?

Дистанційний супровід для ветеранів: тепер допомога – незалежно від місця проживання