Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Пеклушенко: «Найкраща політика – це робота на місцях»

3 лютого 2014 - 13:09

Олександр Пеклушенко: «Найкраща політика – це робота на місцях»

Політична ситуація в країні продовжує залишатися напруженою. Але найбільш гострий період кризи минув. У цьому впевнений голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко. На думку керівника регіону, правильність курсу,  обраного Президентом України Віктором Януковичем, не викликає сумнівів та знаходить нові підтвердження.

- Політичний градус в Україні пройшов свою пікову температуру. Ті, хто уважно слідкує за політикою, повинні висловити своє, м'яко кажучи, здивування двома речами. По-перше, особисто Президент США Барак Обама сказав у своїй оцінці ситуації в Україні про те, що у нашої країни вже є сформовані, традиційні економічні зв'язки, і до них потрібно ставитися серйозно, що не варто ними жертвувати. А по-друге, один з лідерів опозиції Арсеній Яценюк заявляв, що європейські фонди мають надати фінансовий пакет допомоги в 15 мільярдів доларів новому уряду України. Але і перше, і друге вже зробив Президент України Віктор Янукович. За що тоді його критикують?! У літературі це називається фарисейством. Але прикро, що це фарисейство обернулося тим, що політикани розгойдали Україну і запалили таке багаття, в якому горять людські життя та долі. Думаю, що буде правильно, якщо ми вшануємо пам'ять усіх загиблих хвилиною мовчання і попросимо Бога, аби до них більше не додалась жодна нова жертва, - звернувся до присутніх на початку апаратної наради Олександр Пеклушенко.

Голова облдержадміністрації вкотре закликав всі структури влади насамперед керуватися у своїй роботі інтересами кожного окремо взятого жителя краю. Щоб зробити систему звернень громадян ще більш ефективною, Олександр Пеклушенко доручив керівникам усіх служб проводити особисті прийоми в єдиний для всіх день.

- Наше завдання - наздогнати те, що, на жаль, втратили на цьому шляху за останній час і йти на випередження. Найголовнішим у нашій роботи було і залишається - це людина, захист її інтересів. Тому питання, як ми, влада, чуємо людей, слухаємо їх і робимо висновки, стають першочерговими. Тож ставлю завдання:  в Запорізькій області буде єдиний день прийому громадян з особистих питань усіма першими керівниками. Кожен перший четвер місяця, нехай хоч каміння з неба падає, кожен з вас разом зі мною буде знаходитися на своїх робочих місцях. І всі будемо проводити особисті прийоми громадян. І спробуйте хтось зірвати хоча б один прийом. Це функціонально, це правильно. Люди будуть знати, де і коли. А так людина приїжджає до району, потрапляє на прийом до голови райдержадміністрації,  він відправляє її до начальника середньої ланки, якого немає на місці. Такого не буде. Всі в перший четвер місяця на своїх місцях і працюють у головному напрямку - чути людей, робити висновки, і найголовніше, працювати. Найкраща політика – це робота на місцях,- наголосив Олександр Пеклушенко.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Російські безпілотники атакували цивільний транспорт у Запоріжжі: є загиблі та поранені

З початку року на водних об’єктах Запорізької області загинули 4 людини

Чи загрожує Запоріжжю холера: епідеміологи розповіли про літній моніторинг інфекцій

Врятувати життя за лічені хвилини: запорізька молодь опановує навички тактичної медицини

Як уберегти банківські картки від шахраїв та розпізнати дипфейк: новий серіал від Дія.Освіта

Загалом упродовж доби окупанти завдали 973 удари по 45 населених пунктах Запорізької області

Код свободи: у Запоріжжі відбувся обласний студентський квіз до Дня Конституції України

У Запоріжжі відкрили фотовиставку «Ми боронимо Запорізький край» до 30-річчя Конституції України

Ще один крок до безбар’єрності: створено повний переклад Конституції України українською жестовою мовою

30 картин до 30-річчя Конституції України: у Запоріжжі відкрили виставку «АРТ 96/26»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.06.2026

Впродовж доби окупанти завдали 857 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області