Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Андрій Запорожченко: «Онкозахворювання – не вирок, а діагноз, з яким можна жити»

5 лютого 2014 - 14:21

Заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Запорожченко відвідав обласний онкологічний диспансер, де взяв участь у засіданні за «круглим столом» на тему «Профілактика та лікування онкологічних захворювань у Запорізькій області».

Перед початком заходу представник обласної виконавчої влади відвідав відділення загальної онкології (хіміотерапії),  ознайомився з умовами роботи спеціалістів, перевірив запаси необхідних препаратів та хід підготовки умов для проведення високодозної хіміотерапії.

Враженнями від відвідання цього відділення Андрій Запорожченко поділився з учасниками «круглого столу» - лікарями-практиками та науковцями.

- Президент України Віктор Янукович звертає особливу увагу до вирішення актуальних проблем онкології. Наразі Міністерство охорони здоров’я України забезпечує всіма основними ліками онкологічного направлення та препаратами для хіміотерапії хворих дітей. Керівництво області працює над створенням комфортних умов для лікування пацієнтів. Зокрема, проводиться реконструкція поліклінічного відділення обласного онкологічного диспансеру, а також Мелітопольського онкодиспансеру. У перспективі заплановано будівництво нового корпусу обласного диспансеру, який буде обладнаний сучасною апаратурою, - повідомив заступник голови ОДА Андрій Запорожченко.

Завідувач кафедри онкології Запорізької медичної академії післядипломної освіти Олексій Ковальов та головний лікар обласного клінічного онкологічного диспансеру Олег Якайтіс поінформували учасників засідання про основні напрямки профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань, а також зупинились на результатах лікування пацієнтів. За словами фахівців, з року в рік в області збільшується кількість пацієнтів, яким вдалося подолати цю небезпечну хворобу.

- Онкологічні захворювання посідають третє місце в структурі захворювань, які приводять до смерті людини. Однак сучасні технології та методології діагностики і лікування дозволяють стверджувати, що рак – це не вирок, а діагноз, з яким можна жити та який можна вилікувати, - резюмувавАндрій Запорожченко.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

В Запорізькій області працює Єдина гаряча лінія з евакуації

Профілактика ГРВІ та грипу: здоров’я під час новорічних свят

Берестівська громада з Бердянщини підписала Меморандум про співпрацю з Берегівською громадою із Закарпаття

Експорт без бар’єрів: як українському бізнесу вийти на міжнародні ринки разом із Дія.Бізнес

Платформа «Пульс» у Запорізькій ОВА: як сигнали бізнесу стають аналітикою, пріоритетами та рішеннями

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.12.2025

Впродовж доби окупанти завдали 635 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Свято радості й турботи: у Запоріжжі провели новорічну програму для дітей пільгових категорій

Ушу, бойові мистецтва, настільний теніс та художня гімнастика: запорізькі спортсмени підкорюють національні та міжнародні арени

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.12.2025

Впродовж доби окупанти завдали 715 ударів по 23 населених пунктах Запорізької області

Наука, що працює на відбудову: у Запоріжжі відзначили студентів-дослідників