Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Відбулася зустріч Президента України з Генеральним Секретарем ООН

7 лютого 2014 - 14:48

Відбулася зустріч Президента України з Генеральним Секретарем ООН

У Сочі Президент України Віктор Янукович провів зустріч з Генеральним секретарем Організації Об'єднаних Націй Бан Кі-муном. Сторони обговорили ситуацію в Україні та питання подальшого співробітництва нашої держави з ООН.

«Радий нашій зустрічі та можливості продовжити наш діалог щодо актуальних подій в Україні, а також нагальних питань співробітництва України та ООН», - сказав Глава держави на початку зустрічі.

Віктор Янукович подякував Бан Кі-муну за увагу, яку той приділяє Україні. Він зазначив, що наша держава уважно ставиться до ініціатив, висловлених ООН щодо врегулювання політичної ситуації в Україні.

«Я вдячний за Вашу збалансовану й виважену позицію та поділяю заклики щодо необхідності виявлення сторонами стриманості з метою уникнення подальшої напруженості й насилля та проведення конструктивного діалогу», - зауважив Президент.

Глава держави підкреслив, що українська влада докладе всіх зусиль, щоб не допустити ескалації конфлікту. «Протягом останнього часу нам вдалося зробити важливі кроки у процесі мирного врегулювання політичної ситуації в Україні», - наголосив Віктор Янукович.


Підготовлено за матеріалами прес-служби Президента  

Читайте також

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Гаряча лінія Омбудсмана України Дмитра Лубінця: 1678

Діалог влади та бізнесу: запорізькі підприємці навчалися, як перетворити «Я подумаю» на «Я беру»

Дві золотих та одна бронзова медалі: запорізькі спортсмени виступили на міжнародних турнірах

Бригада, що воює по-новому

Приватизація у Запоріжжі: на аукціон виставили недобудовану їдальню в центральній частині міста. Торги – 20 серпня 2026 року