Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

22 та 23 лютого – дні жалоби в Україні

21 лютого 2014 - 18:56

Згідно Указу Президента України №89/2014 «Про оголошення в Україні днів жалоби за загиблими» 22 та 23 лютого оголошуються днями жалоби.

Зокрема, в Указі йдеться: У зв'язку з людськими жертвами внаслідок масових акцій в Україні постановляю:

1. Оголосити в Україні 22 і 23 лютого 2014 року днями жалоби за загиблими.

2. У дні жалоби на території України:

приспускається Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;

відміняються розважально-концертні заходи, спортивні змагання, вносяться в установленому порядку відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

21 лютого 2014 року

Читайте також

Новий етап в історії університету: в ЗНУ представили нового ректора

Підготовка медзакладів до зими та нове медичне обладнання: ВООЗ – із робочою поїздкою в Запорізькій області

У Запоріжжі зростає захворюваність на кашлюк: як уберегтися від хвороби

Навіки – 44: у Запоріжжі відкрили меморіальну табличку на честь полеглого Захисника Віталія Чуйка

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.09.2025

У Запоріжжі обговорили особливості реалізації державної іпотечної програми «єОселя»: розширені можливості для прифронтових регіонів

Запорізька веслувальниця Людмила Бабак здобула дві бронзи на чемпіонаті світу з каное-марафону

Впродовж доби окупанти завдали 474 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Запоріжців запрошують до участі у Всеукраїнському тренінгу з кар’єрного консультування молоді

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1293-го дня війни

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств

Підприємці Запоріжжя і області!