Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада вживає заходів для утримання цін на хлібобулочні вироби

27 лютого 2014 - 16:11

У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією – коливанням курсу долара та зростанням цін на паливно-мастильні матеріали - перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко провів нараду з виробниками хлібобулочної продукції та обговорив поточну цінову ситуацію, стан запасів зерна та борошна.

Як повідомив посадовець, ці питання стали основними під час проведення співбесід з керівниками територій, яке відбулося вчора.

- Ціни на хліб в області залишаються стабільними. Разом з тим, ми не можемо ігнорувати ті негативні тенденції, які мають місце,  тому наше завдання – визначити перспективи втримання ціни на ці стратегічні продукти, - зазначив, відкриваючи нараду, Віктор Ємельяненко.

Директор ТОВ «УК «Агросервіс» Богдан Свинцицький підтвердив це занепокоєння: «Суттєво зросли в ціні паливно-мастильні матеріали, а також олійно-жирова продукція, а це не може не позначитись на собівартості хліба».

За його словами, хлібовиробники розглядають можливість підвищення ціни на п’ять копійок. Одним з можливих варіантів, який дозволить знизити собівартість хлібо-булочних виробів, – відкриття тимчасових кіосків, де виробники хліба реалізовуватимуть свою продукцію без посередників, а відповідно і без цінових надбавок. Цей варіант Віктор Ємельяненко пообіцяв обговорити із Запорізьким міським головою Олександром Сіном. До понеділка  ТОВ «УК «Агросервіс» має підготувати перелік пропозицій щодо місць розташування таких кіосків.

Щодо забезпеченості борошном та зерном директор регіонального відділення Аграрного Фонду України Юрій Гречко повідомив, що запасів вистачить, щоб утримати цінову ситуацію під контролем. Так, залишки державного інтервенційного фонду складають понад 7,8 тонни зерна, цього вистачить на два місяці роботи запорізьких хлібовиробників. Крім того, понад 61,4 тис. тонни зерна зберігається в місцевих елеваторах. У разі необхідності є можливість звернутися до Міністерства аграрної політики України з проханням збільшити ліміти зерна для регіональних підприємств.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Гаряча лінія Омбудсмана України Дмитра Лубінця: 1678

Діалог влади та бізнесу: запорізькі підприємці навчалися, як перетворити «Я подумаю» на «Я беру»

Дві золотих та одна бронзова медалі: запорізькі спортсмени виступили на міжнародних турнірах

Бригада, що воює по-новому

Приватизація у Запоріжжі: на аукціон виставили недобудовану їдальню в центральній частині міста. Торги – 20 серпня 2026 року