Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

З початку року в області проведено 759 ярмарків

17 березня 2014 - 11:57

З початку року в області проведено 759 ярмарків

З метою утримання стабільної цінової ситуації на споживчому ринку в області триває практика проведення щотижневих продовольчих ярмарків, які проходять вихідними в усіх містах обласного значення та райцентрах.

Традиційно на таких ярмарках ціни на продукти на 10-15 % нижчі від ринкових. Це можливо завдяки тому, що на відведені торгівельні майданчики запрошують безпосередніх сільгоспвиробників.

За даними Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, протягом останнього тижня в містах та районах області було проведено 63 ярмарки, на яких продано 438,8 тонни продукції на  суму 372,6 тис. грн..

Загалом з початку року було організовано 759 ярмарків. Місцеві жителі придбали 4,6 тис. тонни продуктів на загальну суму понад 35,4 млн. грн..

В обласному центрі ярмарок традиційно проходить по суботах на площі біля цирку. 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Безоплатна імплантація та заміна електрокардіостимулятора: що змінилося у 2026 році

Сервіси «Ветеран PRO» тепер у Дії: цифрові послуги для ветеранів та ветеранок доступні у смартфоні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 756 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Допомога цивільним полоненим, зниклим безвісти та їхнім рідним: як отримати інформацію

Як отримати компенсації за комунальні послуги: роз’яснення для власників та орендарів пунктів евакуації

Партнерство заради рівності: як структура ООН Жінки розширює можливості для жінок Запорізької області

«Сила нашої команди – в єдності»: стартував обласний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 816 ударів по 46 населених пунктах Запорізької області.

Впровадження електронних трудових книжок: що потрібно знати

Поранені люди, пожежі та руйнування: ворог вчергове атакував Запоріжжя