"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Керівнику регіонального управління Укртрансінспекції довіряють, але подальшу долю структури вирішать центральні органи влади

25 березня 2014 - 17:21

Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів нараду з питань діяльності управління Укртрансінспекції в Запорізькій області, в якій взяли участь представники громадськості.

- Наразі ми погоджуємо кандидатури керівників управлінь, підрозділів та служб на посадах. Разом з громадськістю заслуховуємо звіти про роботу та висловлюємо довіру або недовіру чинному керівнику. У тому разі, якщо громада не довіряє посадовцю, будемо обговорювати інші кандидатури на посаду, - зазначив Петро Гончарук.

Перед тим, як заслухати звіт начальника управління Укртрансінспекції в Запорізькій області Олександра Завгороднього, Петро Гончарук попередив, що в пакеті пропозицій до концепції  реформи місцевого самоврядування, який днями був переданий Віце-прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману, обласна влада пропонує ліквідувати регіональне відділення Укртрансінспекції. Передбачається, що повноваження цієї структури будуть розподілені між ДАІ та Укрзалізницею.

У своєму звіті Олександр Завгородній зупинився на основних функціях інспекції, завданнях, структурі та результатах роботи.

За його словами, в обласному управління працює всього 18 осіб, які протягом минулого року здійснили 47 планових перевірок та 51 позапланову (за місцем знаходження суб’єктів господарювання). Також управлінням складено 1226 рейдових актів, винесено 550 приписів та 784 постанови. Торік спеціалісти інспекції здійснили 13 планових та 12 позапланових перевірок на залізничному транспорті, а також 8 –  ЗКП МЕ «Запоріжелектротранс».

У ході засідання посадовець поділився своїм баченням передачі повноважень ДАІ та Укрзалізниці. Він погодився, що деякі контролюючі функції перегукуються з повноваженнями ДАІ, але є й специфічні обов’язки, приміром, ліцензування транспорту. Тож, на його переконання, необхідно детально проаналізувати функції разом із профільними структурами та обговорити доцільність цього рішення.

Перед тим, як розпочати голосування за висловлення довіри або недовіри посадовцю, слово надали Ірині Лех, представниці Комітету громадського контролю.

- Я знаю цього керівника як сумлінну та відповідальну людину, до нього та якості його роботи  запитань немає. Разом з тим, є претензії та скарги на роботу його заступника. Прошу у разі підтримки вашої кандидатури  звільнити цю людину з посади, - звернулась до посадовця І. Лех.

За підсумками голосування перевізники висловили довіру чинному начальнику управління Укртрансінспекції в Запорізькій області. Подальшу ж долю цієї структури вирішать центральні органи влади.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Вакцинація – це гарантія власної безпеки та значна підтримка медичної системи

Планується, що свята, які пройдуть на Хортиці у жовтні, стануть подією для всієї країни

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано 2 331 540 підтверджених випадків COVID-19

У Запорізькій області розпочато роботу над національним проєктом з діджиталізації сфери охорони культурної спадщини

Громадські організації можуть брати участь у державних конкурсах на ВзаємоДії

До уваги журналістів!

Ефективна організація вакцинації освітян - завдання номер один для районних державних адміністрацій

Перші результати візиту Володимира Зеленського до США: Україна може отримати нові системи протиповітряної оборони

Запорізькі рятувальники приймають вітання з професійним святом

У громадах Запорізької області реалізовуватимуть грантову програму на підтримку створення нових підприємств

Педагоги мають завчасно подбати про власне щеплення, щоб вберегти себе та працювати у звичному режимі