Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область – серед лідерів в Україні по залученню надходжень до бюджетів всіх рівнів

3 квітня 2006 - 16:24

Про це в листі до губернатора Євгена Червоненка повідомив голова державної податкової адміністрації в Запорізькій області Іван Ковальчук.

Протягом першого кварталу 2006 року до загального фонду бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження доходів у обсязі 922,2 млн. грн., що становить 106% від плану.
До державного бюджету мобілізовано у березні 216,7 млн. грн. або 109,8 %.
До загального фонду бюджету області станом на 31 березня надійшло 281,6 млн. грн. доходів, що становить 22,1% до річної суми. План трьох місяців перевиконано на11,3 млн. грн.


Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Межа публічності й приватності: у Києві відбудеться конференція для журналістів про захист персональних даних

Обʼєднані мелодією Гімну: як запорізькі митці відзначали День Соборності

Раннє відновлення та довгострокові рішення: Запорізька область продовжує співпрацювати з УВКБ ООН задля підтримки вимушених переселенців

Попри обстріли: запорізькі енергетики з початку тижня відновили електропостачання для понад 100 тисяч абонентів

У Запоріжжі встановили скульптуру «Козак-бандурист»

Попередження щодо погіршення погодних умов!

Єднаємося заради Перемоги

З Днем Соборності України!

За матеріалами СБУ засуджено 5 колаборантів, які працюють на державу-агресора

«Ми вижили – це головне»: Запоріжжя оговтується після вечірнього удару ворога

Єдність, що проростає памʼяттю: у Запоріжжі відзначили День Соборності України

Загалом упродовж доби окупанти завдали 726 ударів по 30 населених пунктах Запорізької області