Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі військовослужбовці готуються обороняти Батьківщину

17 квітня 2014 - 14:26

У Запоріжжі, на навчальному полігоні Сухопутних військ Збройних Сил України відбулися навчання зі стрільби  стрілецькою зброєю, в яких взяли участь військовослужбовці обласного, районних (міських) військкоматів, які були призвані за мобілізацією на особливий період.

Про це повідомив заступник військового комісара з виховної роботи Запорізького обласного військового комісаріату Михайло Логвінов.

- Вогнева підготовка - це основний предмет індивідуальної підготовки військовослужбовців і впливає на вдосконалення польового вишколу особового складу. В цілому за підсумками стрільб загальна оцінка - задовільно. Стрільби  військовослужбовцями, призваними на військову службу із запасу, заплановано проводити щотижнево, - повідомив Михайло Логвінов.

 

Довідкова інформація:

Обласний військовий комісаріат приступив до виконання заходів, пов’язаних з призовом військовозобов’язаних за мобілізацією на особливий період до військових частин Збройних Сил України, які комплектуються в другу чергу.

Військовозобов’язаним, приписаним до військових частин, надаються повістки з викликом до районних (міських) військкоматів області для проходження поглибленого медичного обстеження з метою визначення їх стану здоров’я та придатності до військової служби.

 Військовозобов’язані, які будуть визнані придатними до проходження військової служби, отримають у подальшому повістки для призову до визначених військових частин.

 

 

Управління у справах преси та інформації

 

Читайте також

Запоріжжя повертає титул гандбольної столиці України: у місті пройшов турнір на Кубок голови Запорізької ОДА

Жовтневий дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Нічний удар по Запоріжжю: ворог продовжує вбивати мирних людей та руйнувати будинки

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 30.10.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 744 удари по 18 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1344-го дня війни

У Запоріжжі відбувся ярмарок вакансій для ВПО

«Евакуація кожної людини – це щоденний подвиг тих людей, які її проводять»: поліцейські – про допомогу жителям прифронтових територій

Тепло, світло і безпека: запорізькі заклади освіти готові до зими та можливих блекаутів

Впродовж доби окупанти завдали 627 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.10.2025

Сучасний, енергоефективний, безбар’єрний: реконструкція травматологічного корпусу міської лікарні екстреної та швидкої допомоги – на фінішній прямій