Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Голова облдержадміністрації виступає за створення єдиного центру управління ситуацією в державі

5 травня 2014 - 17:05

Голова облдержадміністрації виступає за створення єдиного центру управління ситуацією в державі

Реалізувати структурні реформи в Запорізькій області заважає відсутність керівників державних установ обласного рівня. Проблему кадрових призначень голова облдержадміністрації Валерій Баранов порушив під час зустрічі з в.о. Президента України Олександром Турчиновим.

Як повідомив очільник регіону під час сьогоднішньої прес-конференції, без  керівників таких підрозділів як Держземагентство, Міндоходів у Запорізькій області та інших складно здійснювати системні зміни, спрямовані на зменшення бюрократичного тиску. Не додає оптимізму й приставка «виконуючий обов’язки» начальника УМВС у Запорізькій області.  Валерій Баранов наполягає на офіційному призначенні Віктора Ольховського на цю посаду.

Крім того, Валерій Баранов виступає за створення єдиного центру управління ситуацією в державі на зразок того, що функціонує сьогодні в Запорізькій області і дозволяє ефективно вирішувати проблеми боротьби з сепаративними настроями.

У своєму виступі в Адміністрації Президента голова Запорізької облдержадміністрації висловив пропозицію відмінити постанову №740 Верховної Ради України, яка забороняє міліції застосовувати спецзасоби для наведення порядку. На думку Валерія Баранова, це позбавляє повноважень і розкладає дух працівників правоохоронних органів, які повинні стояти на захисті єдності держави Україна.

Та найгучніша заява, яку зробив голова облдержадміністрації під час прес-конференції, - про недосяжність новопризначених міністрів.

- Таких урядовців я ще не бачив – додзвонитися до них, а отже, вирішити нагальні питання просто неможливо. Вони недосяжні. На моє глибоке переконання, до посади міністра треба дорости. В першу чергу, організаційно, - сказав Валерій Баранов.

 Усі свої пропозиції щодо вдосконалення системи управління голова облдержадміністрації передав як в.о. Президента України Олександру Турчинову, так і голові Уряду Арсенію Яценюку.

- На щастя, я був почутий у Києві, - підкреслив очільник регіону. 

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Запорізькі спортсменки вибороли золото Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу

Фізичне та емоційне відновлення: як у Запоріжжі діти проходять реабілітацію

«Молоді. Талановиті. Нескорені»: у Запоріжжі для дітей пільгових категорій провели циркову виставу

ПРЯМА ЛІНІЯ із Щербаковим Олександром Валерійовичем

Підприємці Запоріжжя та області!

«Діалог влади та бізнесу»: в Запорізькій області стартувала оновлена регіональна грантова програма

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.06.2026

П’ятеро людей загинули, ще 14 поранені внаслідок ворожих атак по Запоріжжю та Запорізькому району

Стрільба з луку, настільний теніс та кросфіт: запорізьких ветеранів запрошують зареєструватися на відбірковий етап «Ігор ветеранів 2026»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.06.2026

Пам’ять, яка звучить у кожному поєдинку

«Для розвитку спорту потрібні конкуренція, дисципліна і довіра»: заступник Міністра молоді та спорту України Олексій Нікітенко відвідав Запоріжжя