Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізький спортсмен здобув дві медалі на чемпіонаті Європи з шашок

14 травня 2014 - 14:39

Днями у Білорусі відбувся особово-командний чемпіонат Європи з шашок-64 серед юнацтва. Запорізька область у складі збірної України була представлена в найстаршій та найбільш престижній віковій категорії юніорів – 17-19 років.

Як повідомила начальник управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова, від Запоріжжя у чемпіонаті взяв участь вихованець ВАТ «Запоріжсталь» та ДЮСШ №8 Богдан Панченков.

- Богдан грає в шашки з восьми років, а в 2005 році вперше став чемпіоном світу. З того часу хлопець протягом дев’яти років на всіх європейських та світових змаганнях отримує призові місця. З початку цього року на чемпіонатах України він здобув три золоті, одну срібну та одну бронзову медалі, - зазначила Наталія Власова.

На цьогорічному чемпіонаті Європи Богдан Панченков також не залишився без перемоги - виборов дві медалі в особистому заліку. При цьому загалом українські спортсмени отримала три медалі в особистому заліку. Так, запоріжець отримав срібну медаль у програмі з швидких шашок та бронзову медаль - у програмі з класичним контролем часу. Результати Богдана дозволили збірній України посісти третє місце у командному заліку.

Наразі, до 18 травня, Богдан Панченков відстоює честь Запорізької області на Кубку України серед чоловіків, який проходить у м.Біла Церква. Після цього він розпочне підготовку до чемпіонату світу з шашок серед юніорів, який відбудеться наприкінці серпня в Болгарії.

Керівництво ВАТ «Запоріжсталь» виділяє щомісячну іменну стипендію та надає постійну допомогу спортсмену, завдяки якій є можливою підготовка, участь та перемоги Богдана у змаганнях найвищого рівня.