Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У літній період жителі Кушугума та Малокатеринівки будуть забезпечені безперебійним водопостачанням

26 травня 2014 - 09:58

Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів нараду щодо переведення перекачуючої насосної станції на магістральному водопроводі від м.Запоріжжя до смт Кушугум, Малокатеринівки на літній режим роботи для забезпечення жителів населених пунктів безперебійним водопостачанням.

- Улітку населення завжди споживає більше води, ніж в інші пори року, особливо це стосується населених пунктів, де люди проживають у приватних, а не багатоквартирних будинках. Це стосується й смт Кушугум та Малокатеринівки Запорізького району. Ми повинні перевірити готовність насосної станції до роботи, щоб водопостачання населення було безперебійним, - зазначив Петро Гончарук.

У ході наради було заслухано керівників усіх відповідальних служб, обговорено стан готовності перекачуючої насосної станції до роботи. З метою безперебійного водопостачання населення Кушугума та Малокатеринівки вона працюватиме в робочому режимі з 1 червня.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Запорізька ОДА – World Relief: укладено меморандум про співпрацю

Стартує прийом заявок на бюджетну субсидію для аграріїв з прифронтових територій

Техніка для громад: Запорізька область отримала нову партію допомоги

Гаряча лінія Запорізької ОДА: керівництво області – на прямому зв’язку із жителями регіону

PolyTECH EDU: нові перспективи для студентів технічних університетів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 421 удар по 11 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1294-го дня війни

Новий етап в історії університету: в ЗНУ представили нового ректора

Підготовка медзакладів до зими та нове медичне обладнання: ВООЗ – із робочою поїздкою в Запорізькій області

У Запоріжжі зростає захворюваність на кашлюк: як уберегтися від хвороби

Навіки – 44: у Запоріжжі відкрили меморіальну табличку на честь полеглого Захисника Віталія Чуйка