Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Якісна питна вода для жителів Балабиного, Кушугума та Малокатеринівки вже не буде дефіцитом

28 травня 2014 - 10:22

Якісна питна вода для жителів Балабиного, Кушугума та Малокатеринівки вже не буде дефіцитом

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук провів чергову нараду з питань експлуатації перекачуючої насосної станції на магістральному водогоні від м. Запоріжжя до смт Кушугум та Малокатеринівки.

У заході взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА, «Облводоканалу», «Міськводоканалу» та підрядної організації ТОВ «Форум».

Наразі, за словами Петра Гончарука, перекачуючу насосну станцію вже введено в експлуатацію, поки що вона працює в ручному режимі.

У ході наради керівники профільних служб поінформували про обсяги робіт, які нині виконано на об’єкті, обговорили стан готовності насосної станції до роботи в автоматичному режимі. На даний час триває тестування та гідравлічне випробування насосного обладнання.

- Вже багато років існує проблема забезпечення питною водою трьох населених пунктів, і ми докладаємо всіх зусиль, аби її розв’язати. Будівництво автоматичної насосної станції дає можливість отримання послуг з безперебійного водопостачання одразу і Кушугума, і Малокатеринівки, і Балабиного. Вкрай важливо, щоб у літній період майже 18 тисяч осіб, котрі проживають на території цих селищ, не відчували дефіциту питної води, - підкреслив Петро Гончарук.  

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Захищають справедливість та закон: у Запоріжжі слідчих Нацполіції привітали з професійним святом

Релоковані громади Мелітопольського району: відверто про здобутки та проблеми

Заступник голови обласної державної адміністрації Бухаріна Людмила Михайлівна

Підприємці Запоріжжя та області!

Без черг і кабінетів: подати заяву на засоби реабілітації тепер можна онлайн

В Запоріжжі триває ліквідація наслідків після підступної нічної атаки ворога

У Запоріжжі СБУ ліквідувала чергову схему втечі «ухилянтів» за кордон

«Поранення – це травми, і я вмію з ними працювати», – тренер з тхеквондо готовий допомогти ветеранам відновитися за допомогою спорту

Загалом упродовж доби окупанти завдали 403 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1223-го дня війни

Події червня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Підземна школа – безпечна, спортивний майданчик – будується