Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Євген Червоненко: « Консолідація всіх політичних сил, не зважаючи на кольори їх прапорів, задля блага запоріжців – це новий приклад регіональної політики»

26 квітня 2006 - 18:02

На позачерговій прес-конференції, що відбулась в облдержадміністрації, губернатор Євген Червоненко щиро відповів на виклики, подані у заяві ради Запорізького обласного відділення Партії Регіонів (читайте заяву Є.А.Червоненка на сайті ОДА). Реагуючи на запитання журналістів, він звернувся до них з проханням проявляти розуміння ситуації і поміркованість у своїх оцінках, оскільки, на думку голови ОДА, саме представники ЗМІ можуть, реально і дієво впливаючи на громадську думку, посприяти формуванню консолідованої спільноти в регіоні.

Відкриваючи прес-конференцію, Євген Червоненко привітав всіх присутніх з Великодніми святами. Він зауважив, що їх світлий дух має надихати людей на добрі вчинки.

Губернатор нагадав, що протягом всього часу, що перебуває на посаді керівника регіону, він спрямовує всі свої зусилля на забезпечення конструктивного діалогу між представниками всіх політичних сил для реалізації високої мети – всебічного підвищення добробуту запоріжців. Через те, що зустрічався з лідерами багатьох опозиційних партій, прагнучи досягти порозуміння щодо питань подальшого соціально-економічного розвитку регіону, навіть став непопулярним серед своїх однопартійців.

- Мені дуже боляче, що за мою толерантність і готовність до співпраці, - наголосив губернатор, - я у відповідь отримую шантаж і ніж в спину.

Разом з тим, Євген Червоненко наголосив, що не існує великих розбіжностей у передвиборчих програмах, зокрема, Партії Регіонів і НСНУ щодо питань соціально-економічного розвитку.

- Тому сьогодні задля блага запоріжців ми мусимо домовлятися про спільні дії у цих напрямках, - підкреслив голова ОДА.- Також разом можна обговорювати і питання кадрової політики в регіоні. Звертаюсь до представників всіх політичних сил, давайте продемонструємо країні високий приклад толерантної і конструктивної регіональної політики, не зважаючи на кольори своїх прапорів.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також