Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Незабаром сезон літнього оздоровлення дітей

10 травня 2006 - 16:08

В Запоріжжі відкрився семінар організаторів літнього оздоровлення дітей та підлітків Запорізького і Дніпропетровського обласних об'єднань профспілок, який проходитиме з 10 по 12 травня. В роботі семінару візьмуть участь керівники дитячих оздоровчих закладів, вихователі, вожаті, власники дитячих таборів, голови первинних профспілкових організацій – всі ті, хто безпосередньо працює з дітьми та опікується проблемами їх оздоровлення. Програмою семінару передбачається висвітлення питань, пов'язаних з діяльністю дитячих оздоровчих закладів, компетентними спеціалістами нашої та Дніпропетровської областей.

У відкритті семінару взяв участь заступник голови облдержадміністрації Микола Фролов. Звертаючись до присутніх, Микола Олександрович наголосив, що завданням обласної виконавчої влади є об'єднання зусиль всіх структур, які мають відношення до літнього оздоровлення дітей, для максимально ефективної організації відпочинку підростаючого покоління. Микола Фролов повідомив, що розпорядженням голови облдержадміністрації від 7 квітня 2006 року затверджено концептуальні завдання у питанні оздоровлення дітей, які будуть реалізовані в цьому році. За його словами, у 2006 році збільшено в 2 рази фінансування оздоровлення дітей. Управління молоді та спорту облдержадміністрації опікуватиметься максимальним охопленням літнім відпочинком дітей за ці кошти, враховано побажання громадських організацій (чорнобильців, афганців тощо) щодо збільшення кількості дітей пільгових категорій, які поїдуть до оздоровчих закладів цим літом.

Микола Фролов привітав представників сусідньої Дніпропетровщини, які візьмуть участь в семінарі та, звертаючись до свого колеги – заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктора Сергєєва, підкреслив, що дві дружні області разом зможуть набагато ефективніше вирішувати проблеми в цьому напрямку.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1081-го дня війни

Ветерани та члени їхніх сімей можуть отримати до 1 млн грн на започаткування власної справи

Впродовж доби окупанти завдали 342 удари по 12 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.02.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1080-го дня війни

Швидше, якісніше, ефективніше: нова спецтехніка для Запоріжжя

В Україні вперше відзначили День Державної спеціальної служби транспорту

Обласна студентська рада: підсумки року, боротьба з кіберзагрозами та амбітні плани на майбутнє

Електронні направлення та рецепти надходитимуть у Дію

Проєкт «Варта»: документальні фільми про українських військових

Група «Прозорість та підзвітність» аналізує тендери на постачання електроенергії

Психологічна підтримка для всіх: як отримати безоплатну допомогу в Україні