Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Голова облдержадміністрації ознайомився з умовами підготовки добровольців

5 липня 2014 - 10:25

Очільник регіону Валерій Баранов ознайомився з умовами тренувань батальйону народного ополчення «Січ» та батальйону ГУ МВС «Скіф», оцінивши рівень забезпечення цих формувань.

Під час тренування батальйону «Січ» голова ОДА поспілкувався з командиром добровольців та домовився про подальшу співпрацю.

- Батальйон народного ополчення «Січ» почав формування за підтримки створеної нами Ради оборони і як бачимо, вже проходить стрільби та практичні тренування в полі. З керівництвом батальйону ми домовились скласти план спільних дій та подальшого навчання добровольців. Підготовку бійців ми будемо проводити на базі полігонів області, - зазначив Валерій Баранов.

Посадовець наголосив на необхідності координації дій між владою, громадськістю та силовими структурами при підготовці територіальної оборони краю.

- Ми сподіваємося на мир, але ми завжди будемо готові відбити напад екстремістів і захистити запорізьку землю,  - підкреслив голова облдержадміністрації.


Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Зберегти життя і здоров’я: інформаційна кампанія від МОЗ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.02.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 383 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1437-го дня війни

«Розподілена генерація, резерви, Пункти незламності, підготовлені служби – це основа виживання громад», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Комунікаційна кампанія «Зміцнені»: реабілітація – це коли можеш отримати фахову допомогу та повернути активне й самостійне життя

Пенсійні та страхові виплати: доступні способи ідентифікації

Зупинимо торгівлю людьми: інформаційна кампанія Нацполіції та фонду International Justice Mission

Здоровий спосіб життя: інформаційна кампанія від МОЗ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 31.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

Оперативність та якість: за допомогою нової спецтехніки у Вільнянській громаді виконують ремонти на мережах водопостачання