"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Валерій Баранов: «Металургія – фундаментальна галузь промисловості не тільки Запорізької області, а й усієї України»

18 липня 2014 - 10:52

Валерій Баранов: «Металургія –  фундаментальна галузь промисловості не тільки Запорізької області, а й усієї України»

Кожного року в третю неділю липня в Україні відзначається День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Враховуючи, що Запорізька область – промисловий регіон, це свято відзначає майже кожна запорізька родина. З цієї нагоди в області відбувається ціла низка урочистих заходів з привітанням металургів.

Учора, 17 липня, відбулися урочистості в ПК «Дніпроспецсталь», у яких взяв участь голова облдержадміністрації Валерій Баранов. Вітаючи металургів, очільник регіону наголосив, що металургія – це фундаментальна галузь промисловості не тільки Запорізької області, а й усієї України.

- Багато в чому саме завдяки металургійним підприємствам Запорізький край уже багато років має славу індустріального серця України. Діяльність металургійного комплексу області значно впливає на показники цієї галузі й по Україні в цілому. Адже в нас виробляється понад 10% чавуну, приблизно 30% сталі, 36% феросплавів та понад 20% готового прокату. Металургія – це не тільки економікоформуюча та бюджетонаповнююча, а й містоутворююча галузь, і все це – завдяки нашим славним металургам, - зазначив Валерій Баранов.

Посадовець наголосив, що сьогодні перед галуззю стоять дуже складні завдання: підвищення конкурентоспроможності продукції, проведення модернізації виробництва,  гармонізація цих процесів з вирішенням екологічних питань.

Керівник області нагородив кращих металургів запорізьких промислових підприємств за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток промисловості Запорізького регіону.

 

Довідкова інформація:

Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів (крім машин і устатковання) є найбільш потужним видом промислової діяльності області. В цій сфері задіяна п’ята частина всіх працюючих у промисловості. За підсумками п’яти місяців поточного року обсяг реалізованої промислової продукції  галузі склав 12 млрд. грн. або 35,3% її загального обсягу в промисловості.

На підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім виробництва машин і устатковання (без урахування підприємств з кількістю працюючих менше десяти осіб) у січні–травні 2014 р. було зайнято 29,9 тис. осіб, кожний четвертий працівник – жінка.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за п’ять місяців поточного року становила 5497 грн., що на 29% більше рівня по промисловості області та на 18,7% – ніж за відповідний період попереднього року.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запорізькій області триває боротьба з нелегальними перевізниками

В Україні буде створений навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки – Глава держави

Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

У Запорізькій області готуються до щеплення другою дозою вакцини проти COVID

Перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни»

Президент долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» 11 травня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 124 535 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 122 327 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області