Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Вдосконалюється дозвільна система

22 травня 2006 - 12:56

В облдержадміністрації відбулася нарада з питань аналізу проблем функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності на території Запорізької області.

Нараду провів перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін. Присутні заслухали інформацію начальника управління регуляторної політики і підприємництва облдержадміністрації Світлани Кругляк щодо проблем реалізації Закону України «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності». Представники Бердянська та Запорізького району розповіли про вже набутий досвід функціонування дозвільних центрів.

За підсумками наради Олександр Сін, керуючись вимогами ст. 19 Конституції України, ст. 3,4,8,11 вищевказаного Закону, доручив керівництву територіальних структур центральних органів виконавчої влади, до компетенції яких входить надання суб'єктам господарювання послуг дозвільного характеру, скласти перелік послуг, що надаються. Крім того, територіальні органи та місцева влада (райдержадміністрації та органи місцевого самоврядування) повинні надати пропозиції щодо вдосконалення впровадження Закону України «Про дозвільну систему…» до проведення Всеукраїнського семінару на дану тематику, що відбудеться в Бердянську 2 червня 2006 року. Надбання та досвід Запорізької області у розвитку дозвільної системи, а також проблемні питання в цій сфері буде викладено на семінарі.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Цифрові навички для медиків: як працює нова рамка компетентностей

Міжнародний реєстр збитків для України: підприємцям Запорізької області роз’яснили механізм подання заяв

Міжнародний реєстр збитків для України: підприємцям Запорізької області роз’яснили механізм подання заяв

Оголошення про засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації

«Енергетики за тиждень відновили світло для 38 тисяч абонентів, що знеструмлювалися через російські обстріли», – АТ «Запоріжжяобленерго»

Молодь говорить і впливає: Запорізька область долучилась до формування нової державної політики

У Запоріжжі представили нових консультантів громад за програмою «Ти як?»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.04.2026

Впродовж доби окупанти 629 разів обстріляли 40 населених пунктів Запорізької області

Повернулися з враженнями: як запорізькі діти відпочили в «Артеку»

Як діяти під час терористичної загрози: інструкція для громадян

«Тисячовесна»: запорізькі митці можуть отримати кошти для створення українського культурного продукту