"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Валерій Баранов: «Наше завдання – підтримати українську армію, яка сьогодні звільняє Схід»

26 липня 2014 - 19:35

Голова обласної державної адміністрації Валерій Баранов побував у Кам'янсько-Дніпровському районі з робочою поїздкою. Під час зустрічі з адміністративно-господарським активом та громадськістю району, очільник області обговорив суспільно-політичну, а також економічну ситуацію в регіоні. Посадовець наголосив на необхідності зберегти мир в регіоні, а також сприяти підтримці української армії.

- Наша задача – підтримати армію, яка сьогодні звільняє Схід. В нашій області проживають понад п’ять тисяч переселенців з Донбасу. Серед них одна тисяча чоловіків призивного віку. Ми починаємо призивати їх на службу, щоб надати можливість також захистити свій край. За останні два дні вже було мобілізовано тридцять переселенців, - повідомив Валерій Баранов.

Спілкуючись з громадськістю, глава області підкреслив працьовитість жителів району.

- Кам’янсько-Дніпровський район відрізняється тим, що тут поєднані гарна природа та працьовиті люди. Економічне зростання району забезпечує вирощування овочів та фруктів. Також важливо підкреслити те, що попри суспільно-політичну ситуацію, виробництво помідорів не було скорочено, не зважаючи на ускладнення процедури їх реалізації, - зазначив Валерій Баранов.

 

Управління у справах преси та інформації.

Читайте також