Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Райони області, які мають значну заборгованість за водопостачання, до 1 вересня повинні відпрацювати механізм їх ліквідації

28 липня 2014 - 12:58

Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів нараду щодо водопостачання Запорізького, Вільнянського та Новомиколаївського районів, які мають велику заборгованість за постачання питної води. Наразі сума боргу цих територій за спожиту питну воду складає 7,244 млн. грн., рівень оплати за останній місяць становить лише близько 30%.

- Ще три місяці тому ми розглядали цю ситуацію, шукали варіанти розв’язання проблеми, але за цей час нічого так і не змінилося. Протягом місяця території мають відпрацювати механізм розрахунків із боргами, і якщо питання не буде вирішено, будемо вживати більш жорсткі заходи. «Водоканал» теж має свої борги через те, що його послуги оплачуються на неналежному рівні, - зазначив Петро Гончарук.

За словами посадовця, ситуація має змінитися вже за підсумками розрахунків за липень. Також під час наради обговорювалося питання щодо необхідності встановлення лічильників на воду в кожному житловому будинку, щоб громадяни платили по факту спожитої води, і  не враховувалися втрати води.

- У кожному районі мають бути розроблені та підготовлені інвестиційні проекти щодо заміни та ремонту трубопроводів, через які ми фіксуємо великі втрати води. Так, територіями будуть підготовлені проекти, а ми будемо шукати під них інвесторів. За серпень мають бути виконані розрахунки, і ми перейдемо до пошуку коштів на ці роботи, - зазначив Петро Гончарук.

Посадовець наголосив, що території області мають час для вирішення проблеми до 1 вересня, і якщо будуть знайдені шляхи розрахунків з боргами протягом наступних трьох місяців, районам будуть давати воду цей час, в іншому ж випадку порушуватиметься питання щодо впровадження радикальних мір.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Василівський район: виклики, здобутки та плани

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: у Запорізькій області стартує реєстрація на щорічну всеукраїнську акцію

Для військових та їхніх родин розширили соціальний супровід

Імена, що назавжди залишаться поруч

Спорт, який розвиває фізичні та психологічні якості: у Запоріжжі ветерани можуть безоплатно займатися греко-римською боротьбою

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 432 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1225-го дня війни

Освітній проєкт «Еліта UFuture»: тисяча школярів Запорізької області відвідають кращі підприємства України

«Війна принесла безліч болючих проблем, але й згуртувала нас», – голова Пологівської РДА Артур Крупський про життя громад Пологівщини

Запоріжжя відзначило День податківця України: кращі співробітники податкової отримали нагород

Героям – шана, ветеранам – підтримка: рішення Координаційної ради при ЗОВА