"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Якість вугілля, що закуповують бюджетні установи, перевірили незалежні експерти

22 серпня 2014 - 09:00

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук провів нараду з питань забезпечення якісним вугіллям котелень, які обслуговують бюджетну та соціальну сфери області.

До обговорення долучилися уповноважені представники структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад та керівники бюджетних установ і організацій області.

Як зазначив Петро Гончарук, на сьогодні, в закладах бюджетної та соціальної сфери, де використовується вугілля для опалення приміщень, склалася досить непроста ситуація.

За словами посадовця, представниками незалежної експертизи було проведено аудит на територіях щодо якості придбаного вугілля, а також тендерної документації щодо закупівлі сировини. За результатами перевірки надано висновки та недоліки майже по кожній території області.

Протягом наради всі недоліки були озвучені, з уповноваженими представниками територій обговорювалися шляхи їх вирішення.

За підсумками засідання, надано рекомендації бюджетним установам області звернути увагу на питання закупівлі якісного вугілля, необхідності розробки норм споживання сировини бюджетною установою, поставки вугілля партіями помісячно, його зберігання тощо.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також