"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Затверджено порядок компенсації витрат закладам, які розміщують переселенців

28 серпня 2014 - 17:19

Затверджено порядок компенсації витрат закладам, які розміщують переселенців

Порядок використання коштів із обласного бюджету на відшкодування витрат за тимчасове проживання громадян, які прибувають із АР Крим, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей на територію Запорізької області затвердили депутати у ході тридцять сьомої сесії обласної ради шостого скликання.

Як пояснив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан, у рамках виконання обласної Програми соціальної підтримки малозабезпечених громадян із числа ветеранів війни, праці, інвалідів, інших соціальних верств населення “Назустріч людям” на 2011-2014 роки виділена субвенція з обласного бюджету місцевим бюджетам у розмірі 2,7 млн. грн. Ці кошти будуть спрямовані на надання грошової допомоги на тимчасове перебування переселенців у санаторно-курортних та оздоровчих закладах, установах соціального захисту, охорони здоров’я, готелях тощо.

Головними розпорядниками коштів субвенції є територіальні органи соціального захисту населення.

Компенсації виплачуватимуться шляхом надання грошової допомоги в безготівковій формі з розрахунку фактичної вартості тимчасового перебування однієї особи на добу, але не більше  200 гривень на одну особу.

Заклади, які розміщують переселенців, мають подавати до територіальних органів соціального захисту населення реєстр фактично нарахованих сум. Паралельно особи, які проживають у них, мають також звернутись до територіального органу соцзахисту населення та надати такі документи: заяву про надання грошової допомоги, ксерокопії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім`я, по батькові, дату його видачі й місце реєстрації кожного громадянина, які переїхали на тимчасове перебування, та ксерокопії свідоцтв про народження дітей.

Це необхідно для того, щоб уникнути нецільового використання коштів. Після звірки цих документів вони будуть направлені на розгляд до спеціальних комісій, які наразі створюються місцевими державними адміністраціями, виконавчими комітетами міст обласного значення, вони й виноситимуть рішення про виділення коштів.

 

Детальний порядок оформлення виплати компенсацій та форма заяви про надання грошової допомоги - у доданому файлі

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів