Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Лави студентів-медиків поповнили майже 1400 першокурсників

29 серпня 2014 - 13:08

Напередодні першого вересня вищі навчальні заклади регіону розпочали посвяту в студенти своїх першокурсників. В урочистостях, які з цієї нагоди відбулися в Запорізькому державному медичному університеті, взяли участь представники обласної влади – заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук та голова облради Віктор Межейко, а також з цієї нагоди до Запоріжжя прибув перший заступник Міністра охорони здоров’я України Руслан Салютін.

Цього року лави студентів медичного університету поповнили 1396 першокурсників, з яких 1002 вступили на денну форму навчання. Загалом у закладі нараховується понад 7800 майбутніх лікарів та фармацевтів.

Вітаючи своїх першокурсників з початком нового етапу в житті, ректор ЗДМУ Юрій Колесник закликав їх бути гідними студентами такого елітного навчального закладу. Керівник університету вручив  першокурсникам символічні ключі від знань та студентський квиток.

З цією знаковою подією послідовників Гіппократа привітав перший заступник Міністра охорони здоров’я України Руслан Салютін.

- Сучасний лікар повинен мати фундаментальні знання, постійно працювати над  самовдосконаленням, відшукувати нові підходи в роботі. Разом з тим, ви маєте зберегти чуйність до своїх пацієнтів, гуманність та відданість справі. Яскравим прикладом для вас мають стати ваші колеги-волонтери, які нині працюють на передовій, ризикують життям, рятуючи людей, - звернувся до студентів Руслан Салютін.

Вітання від голови обласної державної адміністрації Валерія Барнова передав студентам медуніверситету голова облради Віктор Межейко, який побажав майбутнім спеціалістам усе встигати – і навчатись, і відпочивати.

Пораду майбутнім студентам дав і архієпископ Запорізький та Мелітопольський Владика Лука: «Зараз багато говорять про патріотизм та самосвідомість громадян. Ваш патріотизм та життєва позиція полягає в тому, щоб стати сумлінними студентами та добрими лікарями».

За традицією майбутні спеціалісти, вступаючи у велику студентську сім’ю, дали урочисту обіцянку присвятити своє життя  служінню людям.

З нагоди свята старшокурсники підготували концерт.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Легкоатлетичний манеж у Запоріжжі продовжує приймати спортсменів

У Запоріжжі ветеранам допомагають пройти без черг медогляди та отримати необхідне лікування

Грошова допомога при усиновленні дитини: як отримати

Символ єдності: у Запоріжжі підняли прапор Європейського Союзу

Представники Європейського Союзу провели відкритий урок для запорізьких школярів до Дня Європи

«Шлях молоді до ЄС»: у Запоріжжі відбувся масштабний захід до Дня Європи

«Ми хочемо, щоб люди жили у звичних умовах, а не в закритих установах», – міністерка соціальної політики Оксана Жолнович

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

Громади можуть отримати кошти на оновлення шкіл, садочків і лікарень

Від листа ДСП до власного цеху: ветеран Іван Горбенко взяв грант та розширив власну справу

Адаптивний спорт в Запорізькій області: для ветеранів та членів їхніх сімей доступні безоплатні тренування з 24 видів спорту

Підтримане проживання та догляд вдома для запорізьких ветеранів та ветеранок: як отримати соціальні послуги