"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Валерій Баранов прийняв ряд рішень щодо зміцнення оборони Запорізької області

29 серпня 2014 - 14:10

Валерій Баранов прийняв ряд рішень щодо зміцнення оборони Запорізької області

Голова обласної державної адміністрації Валерій Баранов провів брифінг, на якому повідомив про результати засідання Ради оборони області і представив напрацьовані рішення.

- У напруженій ситуації, яка склалась останнім часом, ми прийняли рішення зміцнити оборону нашої області. Ми переходимо до будівництва інженерних споруд на підступах до області. Частина грошей на будівництво укріплень була виділена на сесії обласної ради, а частину ми знаходимо через різноманітні джерела - включаючи допомогу підприємців, - повідомив очільник регіону.

Також Валерій Баранов оголосив про формування додаткового батальйону чисельністю 550 чоловік на базі громадської організації «Ніхто крім нас». Після надходження відповідного наказу Міністерства оборони України батальйон буде озброєно і його бійці нестимуть службу на нових інженерних спорудах.

Окрім цього посадовець розповів про створення окремого штабу для координації дій по захисту регіону. На чолі штабу Рада оборони затвердила Олександра Лобаса.

- Наразі необхідно зламати бюрократичну машину, і ми її зламаємо задля можливості ефективно та швидко використовувати кошти на оборонні потреби. Якщо все робити згідно з бюрократичними нормами, то щось зробити можна буде лише через чотири місяці, а ми повинні діяти сьогодні. Тож, враховуючи ситуацію, ми приймаємо революційні рішення, і думаю, що потім наші зусилля зрозуміють і оцінять, - зазначив Валерій Баранов.

На завершення голова ОДА підкреслив, що піддаватися паніці – безглуздо, а інформація в мережі Інтернет часто буває покликана посіяти неспокій серед жителів регіону.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю